021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر دما تستو testo 176 T1 | 176 T1

Order-No. 0572 1761

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دیتالاگر  testo 176 T1 برای نظارت بر دما با دقت بالا ایده آل است. سنسور داخلی آن دما را به عنوان مثال در سردخانه ها و انجماد عمیق، به طور مداوم و قابل اطمینان ثبت می کند. سنسور دستگاه یک سنسور دمای Pt100 است به این معنی که دما با دقت بسیار بالایی ثبت و اندازه گیری می شود. سنسور دمای Pt100 دارای دقت  0.2 درجه سانتی گراد می باشد.
حافظه دستگاه دارای فضایی برای حداکثر 2 میلیون اندازه گیری است که در نتیجه می توان دما را در مدت زمان طولانی، بدون نیاز به بازبینی مکرر دیتالاگر کنترل کرد. عمر باتری دستگاه 8 سال  بوده و نظارت و ضبط طولانی مدت دما مزایای قابل توجهی می باشد.

ویژگی های فنی و مزایای کاربردی
دیتالاگر  testo 176 T1 دارای بدنه فلزی است که مثالا برای نظارت بر دما در یک بخش صنعتی مزیت به حساب می آید. ضربه های سخت بر روی دستگاه تاثیر نداشته و بنابراین می توان دیتالاگر را برای اندازه گیری های طولانی مدت، حتی در شرایط سخت استفاده کرد. دیتالاگر دما کاملاً ضد آب و گرد و غبار با استاندارد محافظتی IP 68 می باشد.

داده ها به صورت ایمن در تستو 176 T1 ذخیره می شود. حتی اگر باتری تمام شود یا تعویض شود.

دیتالاگر دما توسط ATP در TÜV Süd مطابق با DIN EN 12830 برای استفاده در صنایع غذایی آزمایش و تایید شده است. همچنین مطابق با HACCP است.

 کاربرد دیتالاگر دما

نظارت و ثبت دمای انبار ها
نظارت بر دما در فریزرهای نگهداری مواد غذایی منجمد
پایش و ثبت دما در سردخانه ها

Temperature - Pt100


Measuring range
-35 to +70 °C
Accuracy
±0.2 °C (-35 to +70 °C) ±1 Digit
Resolution
0.01 °C

General technical dat


Weight
390 g
Dimensions
103 x 63 x 33 mm
Operating temperature
-35 to +70 °C
Product-/housing material
Plastic
Protection class
IP68, 1 meter
Channels
1 internal
Product colour
silver
Standards
EU-guideline 2014/30/EU; 2011/65/EU; EN 12830
Measuring rate
1 s to 24 h; 2 s to 24 h (online measurement)
Battery type
1 x Lithium (TL-5903)
Battery life
8 years (15 min. meas. rate, +25 °C)
Interface
mini usb, SD card slot
Memory
2,000,000 measuring values
Storage temperature
-40 to +85 °C

پایش و ثبت دما درسردخانه ها
بسیاری از غذاها و داروها باید در یک محدوده دمای سرد نگهداری شوند. این کار را می‌توان در سردخانه هایی با محفظه های جداگانه، در سردخانه‌های تخصصی یا سردخانه‌هایی با تکنولوژی بالا انجام داد. دما باید به طور مداوم در تمام این سردخانه ها ثبت شود، زیرا قوانین سختگیرانه ای برای مدیریت کیفیت در صنایع غذایی و دارویی اعمال می شود.

به منظور شناسایی هرگونه انحراف از دمای معیار و انجام اقدامات متقابل مناسب، معمولاً دیتالاگرها به اصطلاح در نقاط کنترل بحرانی (CCP) نصب می شوند. نقاط بحرانی به عنوان مثال درها یا گذرگاه ها در یک انبار هستند.

پایش دما در فریزرها برای غذا
اتاق های انجماد محلی است در آن مواد غذایی منجمد ذخیره می شود. این قسمت ها از اتاق‌های انجماد برای تولیدکنندگان مواد غذایی کوچک مانند قصابی‌ها، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها از طریق محفظه های انجماد در صنایع غذایی، تا سردخانه‌های تخصصی / انبارهای deep-freeze را شامل می‌شود. درجه حرارت باید به طور مداوم در تمام این قسمت ها ثبت شود.

عموما از دیتالاگرها برای اندازه گیری دما در این نوع از انبارها استفاده می شود. ابزار اندازه گیری در اتاق deep-freeze، تا جایی که ممکن است در نزدیکی نقاط بحرانی مانند درب ها نصب می شود و دما را در فواصل زمانی مشخص (معمولا: 15 دقیقه) ثبت می کند.
سپس داده های ثبت شده را می توان با استفاده از نرم افزارهای ویژه آنالیز و بایگانی کرد.

نظارت و ثبت دمای انبار ها
انطباق صحیح دمای انبار به عنوان مثال در محصولات غذایی و دارویی یک پیش نیاز مهم برای تضمین کیفیت محصولات است.
به عنوان یک قاعده کلی، برای این کار از دیتالاگرها استفاده می شود. آنها به طور خودکار مشخصات دمای محیط را بررسی و ثبت می کنند و در نتیجه سهم مهمی در حفظ کیفیت محصول خواهند داشت.
با امکان مشاهده ی نقض مقادیر حدی دما به طور مستقیم بر روی صفحه نمایشگر دستگاه به این معنی است که می توانید به سرعت نسبت به انحرافات دما از معیار تعیین شده اقدام مناسب انجام دهید. علاوه بر این، با کمک نرم افزار تستو، می توان تنظیمات اندازه گیری خاص شخصی سازی شده را انجام داد و داده ها را آنالیز و بایگانی کرد و در اخر اینکه استفاده از پراب های نفوذی به این معنی است که دمای مرکز اجسام را نیز می توان به صورت قابل اعتماد کنترل کرد.


نظارت و ثبت دما در حمل و نقل
برای تمام محصولاتی که حساس به نوسانات دمایی هستند یا باید در محدوده دمایی از پیش تعریف شده نگه داری شوند، ثبت و مستندسازی داده ها بدون وقفه اهمیت دارد.
شرایط نگه داری نادرست در حین حمل و نقل می تواند منجر به کاهش کیفیت، یا از دست رفتن کل محصول شود.
با استفاده از دیتالاگر می توان محموله ها را از نظر انطباق با محدوده های دمایی مشخص شده بررسی کرد و سپس با استفاده از نرم افزار داده ها را تجزیه و تحلیل و بایگانی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...