021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر رطوبت و دما تستو testo 176 H2 | 176 H2

Order-No. 0572 1766

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

آیا اندازه گیری های کوتاه مدت شما بدون خطا می باشد؟ آیا ساختمان مورد نظر یا انبار نگه داری محصولات شما الزامات تعیین شده را برآورده نمی کند؟ تستو 176 H2 دیتالاگری عالی برای تجزیه و تحلیل وضعیت هوا به صورت دقیق با استفاده از اندازه گیری در دوره های بلند مدت است.
دو پراب خارجی رطوبت/دما، که می توانید هنگام خرید دیتالاگر سفارش دهید، می توانند به دستگاه متصل شوند. این کار به شما امکان می دهد تا دما و رطوبت را در دو نقطه مختلف به طور همزمان اندازه گیری کنید.
این دیتالاگر با حافظه زیاد، قابلیت ثبت 2 میلیون داده اندازه گیری را داشته و عمر باتری آن  8 سال است. ابزاری ایده آل برای ثبت طولانی مدت داده ها.

ایمنی و راحتی در تمام سطوح
به لطف بدنه فلزی دستگاه، در برابر ضربه های سخت مقاومت داشته و دوام خود را حتی در شرایط محیطی سخت حفظ می کند. علاوه بر این، با استاندارد محافظتی IP 65 مطابقت دارد و بنابراین می تواند در معرض قطرات آب و گرد و غبار مقاومت کند. همچنین هنگام تمیز کاری محل اندازه گیری نیاز به جابه جایی نداشته و دیتالاگر حتی در شرایط با محیط دارای گرد و غبار یا کثیفی آسیبی نخواهد دید.
این دستگاه، امنیت داده های اندازه گیری شما را در اولویت قرار می دهد. به محض اینکه یک برنامه اندازه گیری را شروع می کنید و مقادیر دما و رطوبت در دیتالاگر ذخیره شوند، هرگز از بین نخواهند رفت. حتی زمانی که باتری تمام شود یا تعویض گردد. داده ها تماما در testo 176 H2 در دسترس می مانند.
باتری های لیتیومی (TL-5903) برای منبع تغذیه دیتالاگر تعبیه شده است. اگر باتری تمام شود، می توانید آن را خودتان تعویض کنید.

زمینه های کاربرد
نظارت و ثبت  تهویه مطبوع در ساختمان ها
پایش و ثبت دما و رطوبت در بخش تولید و انبارها

Temperature - NTC

Measuring range
-20 to +70 °C
Accuracy
±0.2 °C (-20 to +70 °C) ±1 Digit
±0.4 °C (Remaining Range) ±1 Digit
Resolution
0.1 °C

Humidity - Capacitive

Measuring range
0 to +100 %RH*
Accuracy
dependent on selected probe
Resolution
0.1 %RH

* Not for condensing atmospheres

General technical data

Weight
430 g
Dimensions
103 x 63 x 33 mm
Operating temperature
-20 to +70 °C
Product-/housing material
Metal housing
Protection class
IP65
Channels
4 external
Connectable probes
2 x humidity probe
Product colour
silver
Standards
EU-guideline 2014/30/EU; 2011/65/EU
Measuring rate
1 s to 24 h; 2 s to 24 h (online measurement)
Battery type
1 x Lithium (TL-5903)
Battery life
8 years at 15 min. meas. rate, +25 °C
Interface
mini usb, SD card slot
Memory
2,000,000 measuring values
Storage temperature
-40 to +85 °C

پایش و ثبت وضعیت هوای ساختمان
دما و رطوبت نسبی برای ارزیابی کیفیت هوا و میزان آسایش در فضاهای داخلی، فاکتورهای مهمی هستند. هر دو مقدار را می توان برای مدت طولانی با استفاده از دیتالاگر کنترل و ثبت کرد.
همچنین برای بررسی سیستم های تهویه یا برای ارزیابی رطوبت هوا که ممکن است بالا رود بسیار مناسب اند.
استفاده از نرم افزار در این دستگاه ها برای این منظور است تا تنظیمات دستگاه را از این طریق انجام داد و داده های اندازه گیری را آنالیز و بایگانی کرد.

نظارت و ثبت دما و رطوبت انبار ها
تنظیم دما و رطوبت برای نگه داری کالا ها یک پیش نیاز مهم برای تضمین کیفیت بسیاری از محصولات به عنوان مثال در زمینه محصولات غذایی و دارویی است.
عمدتا برای این کار از دیتالاگرها استفاده می شود به صورتی که به طور خودکار پارامتر های مورد نیاز را بررسی و مستند می کنند و بنابراین منجر به حفظ کیفیت محصول می شود.
 نقض مقادیر حدی تعیین شده را به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید و به سرعت به انحرافات دما و رطوبت واکنش نشان دهید. علاوه بر این، با کمک نرم افزار تنظیم دستگاه و برداشت داده، می توان تنظیمات شخصی را اعمال کرد و داده های اندازه گیری ثبت شده را می توان آنالیز و بایگانی کرد.

نظارت و ثبت دما و رطوبت در حمل و نقل
برای کالاهایی که به نوسانات دما و رطوبت واکنش می دهند یا باید در یک محدوده از پیش تعریف شده نگه داری شوند، ثبت و اندازه گیری بی وقفه داده ها نقش مهمی را ایفا می کند.
شرایط نادرست در حین حمل و نقل می تواند منجر به افت کیفیت محصول شود،حتی از دست رفتن ارزش کل محصول که نیاز به نظارت دارند.

با استفاده از دیتالاگر، می توان محموله ها را از نظر انطباق با حدود دما و رطوبت مشخص شده بررسی کرد و سپس با استفاده از نرم افزار تستو، داده ها را برداشت، تجزیه، تحلیل و بایگانی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...