021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر دما تستو testo 176 T2 | 176 T2

Order-No. 0572 1762

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دستگاه دیتا لاگر تستو 176 T2  برای نظارت بر دما با دو ورودی است.این  دیتالاگر قابلیت اتصال دو پراب Pt100 را داشته که می توانید از شرکت مهرکانازصنعت خریداری کنید . بنابراین می‌توان مقادیر دما را از مکان‌های مختلف اندازه‌گیری و ذخیره کرد و در صورت لزوم، آنها را بر روی صفحه نمایش دیتالاگر مقایسه کرد.
می توانید نظارت بر دما را برای دوره زمانی طولانی انجام دهید (که نیاز به برداشت داده بیش از حد از دیتالاگر را از بین می برد). دستگاه تستو 176 T2 می تواند تا 2 میلیون اندازه گیری را ذخیره کند. عمر باتری 8 ساله آن را برای نظارت طولانی مدت دما نیز کاربردی می سازد.

ویژگی های فنی و مزایای کاربردی
صفحه نمایش لاگر یک نمای کلی از داده های لحظه ای، مقادیر حدی تعیین شده و نقض مقادیر حدی تعیین شده، مقادیر حداقل و حداکثر و همچنین عمر باتری باقیمانده را به شما نشان می دهد. بنابراین، برای بررسی سریع، نیازی به برداشت داده ها به طور جداگانه از روی رایانه نیست.

امنیت داده ها اولویت اصلی ما است: می توانید مطمئن باشید که داده های اندازه گیری ذخیره شده در دستگاه از بین نخواهند رفت. حتی زمانی که باتری لاگر مصرف می‌شود یا در حال تعویض باتری آن هستید.

مناسب برای صنایع غذایی : دارای گواهینامه EN 12830 (تست شده توسط آزمایش ATP در TÜV Süd) و مطابق با HACCP است. مطابق با استاندارد IP 65، دیتالاگر در برابر آب محافظت شده و می تواند در حین انجام تمیز کردن در محل اندازه گیری باقی بماند.

کاربرد دستگاه

  • پایش و ثبت دما در انبار ها
  • نظارت بر دما وثبت دما در فریزر ها، به عنوان مثال برای مواد غذایی
  • نظارت بر دما وثبت دما در مناطق سردخانه یا در یخچال ها، به عنوان مثال در یخچال های دارویی
  • دستگاهی که میتوان از آن به عنوان مرجعی برای کالیبره کردن لاگر دمایی دیگر استفاده نمود.

Temperature - Pt100

Measuring range
-100 to +400 °C
Accuracy
±0.2 °C (-100 to +200 °C) ±1 Digit
±0.3 °C (+200.1 to +400 °C) ±1 Digit
Resolution
0.01 °C

General technical data

Weight
220 g
Dimensions
103 x 63 x 33 mm
Operating temperature
-35 to +70 °C
Product-/housing material
Plastic
Protection class
IP65
Channels
2 external
Connectable probes
2 x Pt100 temperature probe
Product colour
white
Standards
EU-guideline 2014/30/EU; 2011/65/EU; DIN EN 12830
Measuring rate
1 s to 24 h; 2 s to 24 h (online measurement)
Battery type
1 x Lithium (TL-5903)
Battery life
8 years (15 min. meas. rate, +25 °C)
Interface
mini usb, SD card slot
Memory
2,000,000 measuring values
Storage temperature
-40 to +85 °C

پایش و ثبت دما درسردخانه ها
بسیاری از غذاها و داروها باید در یک محدوده دمای سرد نگهداری شوند. این کار را می‌توان در سردخانه هایی با محفظه های جداگانه، در سردخانه‌های تخصصی یا سردخانه‌هایی با تکنولوژی بالا انجام داد. دما باید به طور مداوم در تمام این سردخانه ها ثبت شود، زیرا قوانین سختگیرانه ای برای مدیریت کیفیت در صنایع غذایی و دارویی اعمال می شود.

به منظور شناسایی هرگونه انحراف از دمای معیار و انجام اقدامات متقابل مناسب، معمولاً دیتالاگرها به اصطلاح در نقاط کنترل بحرانی (CCP) نصب می شوند. نقاط بحرانی به عنوان مثال درها یا گذرگاه ها در یک انبار هستند.

پایش دما در فریزرها برای غذا
اتاق های انجماد محلی است در آن مواد غذایی منجمد ذخیره می شود. این قسمت ها از اتاق‌های انجماد برای تولیدکنندگان مواد غذایی کوچک مانند قصابی‌ها، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها از طریق محفظه های انجماد در صنایع غذایی، تا سردخانه‌های تخصصی / انبارهای deep-freeze را شامل می‌شود. درجه حرارت باید به طور مداوم در تمام این قسمت ها ثبت شود.

عموما از دیتالاگرها برای اندازه گیری دما در این نوع از انبارها استفاده می شود. ابزار اندازه گیری در اتاق deep-freeze، تا جایی که ممکن است در نزدیکی نقاط بحرانی مانند درب ها نصب می شود و دما را در فواصل زمانی مشخص (معمولا: 15 دقیقه) ثبت می کند.
سپس داده های ثبت شده را می توان با استفاده از نرم افزارهای ویژه آنالیز و بایگانی کرد.

نظارت و ثبت دمای انبار ها
انطباق صحیح دمای انبار به عنوان مثال در محصولات غذایی و دارویی یک پیش نیاز مهم برای تضمین کیفیت محصولات است.
به عنوان یک قاعده کلی، برای این کار از دیتالاگرها استفاده می شود. آنها به طور خودکار مشخصات دمای محیط را بررسی و ثبت می کنند و در نتیجه سهم مهمی در حفظ کیفیت محصول خواهند داشت.
با امکان مشاهده ی نقض مقادیر حدی دما به طور مستقیم بر روی صفحه نمایشگر دستگاه به این معنی است که می توانید به سرعت نسبت به انحرافات دما از معیار تعیین شده اقدام مناسب انجام دهید.

نظارت و ثبت دما در حمل و نقل
برای تمام محصولاتی که حساس به نوسانات دمایی هستند یا باید در محدوده دمایی از پیش تعریف شده نگه داری شوند، ثبت و مستندسازی داده ها بدون وقفه اهمیت دارد.
شرایط نگه داری نادرست در حین حمل و نقل می تواند منجر به کاهش کیفیت، یا از دست رفتن کل محصول شود.
با استفاده از دیتالاگر می توان محموله ها را از نظر انطباق با محدوده های دمایی مشخص شده بررسی کرد و سپس با استفاده از نرم افزار داده ها را تجزیه و تحلیل و بایگانی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...