021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

کالیبراسیون

بخش کالیبراسیون و آزمایشگاه

شرکت مهرکاناز صنعت با سابقه طولانی در امر کالیبراسیون و با توجه به استقرار آزمایشگاههای مجهز، به روز و دارای گواهینامه مرکز ملی تایید صلاحیت ایران در این مجموعه و بهره بردن از متخصصین با تجربه این امر، با هدف ارائه خدمات کالیبراسیون و ارائه گواهی کالیبراسیون آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم در تمامی صنایع آب و پساب، زیست محیطی، نفت، گاز و پتروشیمی، غذا و دارو، سیمان، کشت و صنعت و فولاد می باشد، همچنین از ابتدا کلیه گواهی کالیبراسیون های ارائه شده، قابل ردیابی به DKD و PTB آلمان بوده است. در سال 1394 مدیریت شرکت مهرکاناز صنعت ارائه فعالیت ها و خدمات خود را گسترش داده و مجوز کالیبراسیون پارامتر های مورد نظر را از سازمان استاندارد ایران دریافت کرده است. 

آزمایشگاه گاز در بخش کالیبراسیون، اولین آزمایشگاه کالیبراسیون آنالایزرهای گاز در ایران می باشد که موفق به دریافت مجوز کالیبراسیون بر اساس استاندارد ISO17025 شده است.

گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه از مرکز تایید صلاحیت ایران به همراه دامنه کاربرد آزمایشگاه به شرح زیر است:لازم به ذکر است که گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه به شماره NACI-LAB/751 تا تاریخ  1402/10/7 دارای اعتبار است.

برای ارتباط با بخش کالیبراسیون میتوانید درخواست خود را از طریق واتس اپ به شماره تماس 09122159267 ارسال کرده و یا در فرم زیر وارد نموده و برای ما بفرستید.


  • {{value}}
موضوع را بنویسید. موضوع را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
توضیحات را بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...