021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر wifi دارای دو اتصال برای پراب های دما و رطوبت، پراب اشعه UV یا پراب نورسنج تستو testo 160 E | 160 E

Order-No. 0572 2022

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تستو 160 E متعلق به مجموعه دیتالاگرهای testo 160 است که به ویژه برای موزه ها طراحی شده اند.در این مجموعه از دیتالاگر ها این امکان وجود دارد تا از ترکیب چند پراب بهره مند شوید و برای هر شرایطی، از نمایشگاه تا انبار ها، میتوانید کاربرد های خود را پوشش دهید.
کاربری و برنامه دهی به دیتالاگر ساده است و مستقیماً از طریق Testo Cloud انجام می شود.

مانیتورینگ دما، رطوبت، میزان نور و اشعه UV با دیتالاگر WiFi testo 160 E
دیتالاگر  testo 160 E  WiFi با کاربری آسان کاملاً با نیازهای شما سازگار است. 2 اتصال برای پراب (امکان سفارش پراب ها) برای دما، رطوبت، میزان نور یا میزان نور و اشعه UV ارائه می دهد.
داده های اندازه گیری شما مستقیماً در Testo Cloud توسط دیتالاگر و از طریق WLAN ذخیره می شود. در صورت تجاوز از مقادیر حدی تعیین شده توسط کاربر، به لطف عملکرد هشدار فوراً از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید در هر زمان و از هر مکان با یک دستگاه هوشمند، تبلت یا رایانه شخصی مجهز به اینترنت به همه مقادیر اندازه گیری و عملکردها دسترسی داشته باشید.

دیتا لاگر WiFi testo 160 E - کاملا سازگار
ابعاد کوچک تستو 160 E (64 × 76 × 22 میلی متر) و طراحی ساده آن را قادر می سازد تا به راحتی در ویترین نمایشگاه یا محل های نگه داری قرار داده شود. از دیگر ویژگی های این دستگاه وجود قاب دستگاه می باشد که به صورت جداگانه امکان سفارش هست همچنین این قاب قابل رنگ آمیزی بوده و آن را می توان در محیط استتار نمود.

همگام با شبکه اطلاعات: با دیتا لاگر WiFi testo 160 E و Testo Cloud
شبکه ابری Testo Cloud عنصر عملیاتی اصلی محدوده داده لاگر testo 160 است. می توانید از testo 160 E برای ذخیره داده های اندازه گیری خود در Testo Cloud از طریق یک WLAN موجود استفاده کنید. در این محیط می‌توانید دیتالاگرهای خود را تنظیم کنید، آلارم‌ برای مقادیر حدی را تنظیم کرده و داده‌های اندازه‌گیری خود را تحلیل کنید.

زمینه های کاربرد برای دیتا لاگر WiFi testo 160 E: موزه ها، بایگانی ها و انبارهای نگه داری کالا
دما و رطوبت، میزان نور محیط و اشعه ماوراء بنفش را در محل های نگه داری محصول یا ویترین نمایشگاه دائما اندازه گیری کنید. دیتا لاگر WiFi را می توان با پراب قابل اتصال ترکیب کرد تا مطابق با نیازهای شما باشد. تستو 160 Eبه دلیل ابعاد کوچک در هر محیطی میتوان قرار داد حتی در زیر ویترین ها یا محیط های کوچک. دیتا لاگر حرفه ای وای فای testo 160 E برای برنامه های مربوط به نظارت بر شرایط محیطی در موزه ها، گالری ها یا سایر مکان های نمایشگاهی طراحی شده است. می توان از آن برای نگه داری مطمئن کالا های نمایشگاه های حساس و ارزشمند شما در برابر آسیب استفاده کرد.

مزایا و عملکردهای بیشتر دیتالاگر WiFi testo 160 E
ظرفیت حافظه داخلی ذخیره داده تا 40000 اندازه گیری است و بدنه آن مطابق استاندارد IP20 محافظت می شود. عمر باتری های استاندارد دستگاه 12 ماه است و می توانند در هر زمان توسط کاربران تعویض شوند. همچنین، می‌توان از دیتالاگر بدون باتری و با استفاده از برق (لطفاً جداگانه سفارش دهید) از طریق رابط USB ، استفاده کرد.

لطفا توجه داشته باشید:
برای استفاده از دیتا لاگر WiFi testo 160 E، به یک پراب نیاز دارید (لطفا جداگانه سفارش دهید).

Humidity - Capacitive

Measuring range
See probe data
Accuracy
See probe data
Resolution
See probe data

Temperature

Measuring range
See probe data
Accuracy
See probe data
Resolution
See probe data

Light

Measuring range
See probe data
Accuracy
See probe data
Resolution
See probe data

UV

Measuring range
See probe data
Accuracy
See probe data
Resolution
See probe data

General technical data

Dimensions
76 x 64 x 22 mm
Operating temperature
-10 to +50 °C
Protection class
IP20
Communication rate
Dependent on Cloud licence; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h
WLAN Connectivity
supported wireless LAN standards: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; Possible encryption methods: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP
Measuring rate
Dependent on Cloud licence; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h
Battery life
1.5 years
Power supply
4 x AAA batteries 1.5 V, alternatively mains unit via USB connection
Memory
32,000 Measuring values / Sum of all channels
Storage temperature
-20 to +50 °C
Weight
96 g

نظارت بر وضعیت هوا در ویترین های نمایشگاه
نظارت مطمئن بر شرایط محیطی در محل های نگه داری کالا ها نقش تعیین کننده ای در حفاظت از اقلام یک نمایشگاه  ارزشمند و حساس دارد. یک شرایط محیطی ناپایدار در محل های نگه داری کالا می تواند به اشیاء آسیب برساند.  دیتا لاگر WiFi تستو 160 می تواند تشخیص دهد که چه زمانی از مقادیر حدی تعیین شده فراتر رفته و از طریق عملکرد هشدار، ایمنی اشیاء موزه شما را تضمین می کند.

حفاظت از اشیاء موزه از طریق اندازه گیری نور و وضعیت هوای محیط
شرایط نوری نامناسب و همچنین وضعیت هوای بد ، خطرات بزرگی برای اشیاء نمایشگاهی به همراه دارد. این پارامتر ها  فرآیند طبیعی استهلاک دستگاه را تسریع می کنند و باعث ایجاد ترک های ریز و تغییر رنگ غیرقابل جبران می شوند. با دیتالاگر WiFi از سری testo 160 از دست رفتن ارزش کالا ها در نمایشگاه ها بی معنی خواهد بود و میراث فرهنگی را حفظ خواهد شد. از این دستگاه برای نظارت بر رطوبت و دما و بررسی تابش نور و UV استفاده کنید. به این ترتیب، می توانید از اشیاء موزه خود در برابر آسیب های ناشی از عوامل محیطی و تغییر رنگ محافظت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...