021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر wifi با سنسور داخلی دما و رطوبت و دو اتصال برای پراب ها تستو testo 160THE | 160THE

Order-No. 0572 2023

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

 testo 160 THE متعلق به مجموعه دیتالاگرهای testo 160 است که به طور خاص برای استفاده در موزه ها طراحی شده است. به لطف گزینه های موجود زیاد برای سنسور های داخلی دستگاه و پراب های موجود برای دستگاه، هر کاربردی را از ویترین موزه تا نگه داری از آثار در انبار ها را تحت پوشش قرار می گیرد.
از قابلیت های این دستگاه میتوان به سیستم ابری Testo Cloud اشاره کرد که کاربری و برنامه دهی به دیتالاگر را می توان مستقیماً در آن انجام داد.

مانیتورینگ دما، رطوبت، میزان نور و اشعه ماوراء بنفش با دیتالاگر WiFi testo 160 THE
دیتا لاگر WiFi testo 160 THE دستگاهی با کاربری آسان برای نظارت بر دما و رطوبت با سنسور دما و رطوبت داخلی است. همچنین دارای قابلیت اتصال تا 2 پراب اضافه برای دما، رطوبت،میزان نور یا میزان نور و اشعه UV است که میتوان جداگانه سفارش داد.

داده های اندازه گیری شده توسط دیتالاگر از طریق WLAN شما مستقیماً در Testo Cloud ذخیره می شود. در صورت تجاوز از مقادیر حدی تعیین شده توسط کاربر، با عملکرد هشدار دستگاه فوراً از طریق ایمیل تغییرات به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید در هر زمان و از هر مکان با یک تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه شخصی مجهز به اینترنت به همه مقادیر اندازه گیری و عملکردها دسترسی داشته باشید.
دیتا لاگر WiFi testo 160 THE – دستگاهی سازگار
ابعاد کوچک تستو 160 THE (64 × 76 × 22 میلی متر) و طراحی ساده آن را قادر می سازد تا به راحتی در ویترین ها و محل های نمایش کالا قرار گیرد. این دستگاه دارای کاوری می باشد که میتوان با تغییر رنگ آن به دلخواه دستگاه را با محیط قرار گیری لاگر همسان کرد و آن را استتار نمود.


دستگاهی تحت شبکه: با ثبت داده WiFi testo 160 THE و Testo Cloud
Testo Cloud عنصر اصلی برای انجام عملیات توسط دستگاه testo 160 است. testo 160 THE برای ذخیره داده های اندازه گیری در Testo Cloud از طریق WLAN عمل می کند. در Testo Cloudمی توانید دیتا لاگرهای WiFi خود را تنظیم کرده، مقادیر حدی مورد نظر را تنظیم کنید و داده های اندازه گیری شده خود را تحلیل کنید.

زمینه های کاربرد برای دستگاه WiFi testo 160 THE: موزه ها، بایگانی ها و انبارهای نگه داری
از این دستگاه برای اندازه گیری دما و رطوبت در ویترین ها، نمایشگاه ها یا انبار های ذخیره اجناس به طور مداوم و قابل اعتماد استفاده کنید. با پراب های قابل اتصال که به صورت جداگانه میتوانید سفارش دهید،میزان روشنایی، تابش UV،دما و رطوبت را می توان اندازه گیری نمود. برای مثال، پراب رطوبت/دما را برای اندازه گیری همزمان در محل مورد نظر وصل کنید. دیتا لاگر حرفه ای WiFi testo 160 THE برای کاربردهای مربوط به نظارت بر شرایط محیطی در موزه ها، گالری ها یا سایر مکان های نمایشگاهی طراحی شده است و می توان با استفاده از این لاگر ها از آسیب به کالاهای ارزشمند مجموعه ها جلوگیری نمود.

مزایا و عملکردهای بیشتر دیتالاگر WiFi testo 160 THE
ظرفیت داخلی برای ذخیره داده ها به مقدار 40000 اندازه گیری است و بدنه آن مطابق استاندارد IP20 حفاظت شود. باتری دستگاه 12 ماه طول عمر دارند و می توانند به راحتی توسط کاربران تعویض شوند. همچنین، دیتالاگر می‌تواند بدون باتری با استفاده از رابط USB (امکان سفارش جداگانه ) کار کند.

Humidity - Capacitive

Measuring range
0 to 100 %RH (non-condensing)
Accuracy
±2.0 %RH at +25 °C and 20 to 80 %RH
±3.0 %RH at +25 °C and < 20 and > 80 %RH
±1.0 %RH hysteresis
±1.0 %RH / year drift
Resolution
0.1 %RH

Temperature

Measuring range
-10 to +50 °C
Accuracy
±0.5 °C
Resolution
0.1 °C

Light

Measuring range
See probe data
Accuracy
See probe data
Resolution
See probe data

UV

Measuring range
See probe data
Accuracy
See probe data
Resolution
See probe data

General technical data

Weight
94 g
Dimensions
76 x 64 x 22 mm
Operating temperature
-10 to +50 °C
Protection class
IP20
Measuring rate
Dependent on Cloud licence; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h
Communication rate
Dependent on Cloud licence; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h
WLAN Connectivity
supported wireless LAN standards: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; Possible encryption methods: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP
Battery life
1.5 years
Power supply
4 x AAA batteries 1.5 V, alternatively mains unit via USB connection
Memory
32,000 Measuring values / Sum of all channels
Storage temperature
-20 to +50 °C

نظارت بر هوای یک ویترین در نمایشگاه یا موزه
نظارت مطمئن بر شرایط محیطی در ویترین نمایشگاه نقش تعیین کننده ای در حفاظت از نمایشگاه ها یا موزه های ارزشمند و حساس دارد. یک هوای ناپایدار در ویترین نمایشگاه می تواند به اشیاء داخل ویترین آسیب برساند. این دیتا لاگر دارای قابلیت هشدار بوده که در صورت رسیدن شرایط به حالت بحرانی برای مثال گذشتن رطوبت از حد تعیین شده، هشدار می دهد.این دستگاه به دلیل ابعاد مناسب دستگاه میتوان در هر ویترین یا محل نمایشی جاسازی گردد.

بررسی و ثبت شرایط محیطی در نمایشگاه ها

آثار هنری مانند نقاشی، مجسمه و سایر اشیا که در یک محیط بسته نگه داری می شوند ممکن است به دلیل هوای نامناسب در محیط نمایشگاه به شدت آسیب ببینند. ترک های ریز و شکاف‌ها که به تدریج بزرگ‌ می‌شوند، پیامد هوای نامناسب یا بسیار نوسان‌دار محیطی هستند. با دیتالاگرهای وای فای  تستو 160، می‌توانید پارامترهای کلیدی دما و رطوبت نسبی را برای همیشه کنترل کنید. به این ترتیب، دیتا لاگر WiFi به شما کمک می کند تا از آسیب های مربوط به هوای محیط جلوگیری کنید. از آنجایی که در موزه ها اقلام امانتی اغلب به نمایش گذاشته می‌شوند، شهرت موزه به مراقبت دقیق چنین اقلامی بستگی دارد. ثبت منظم و مستمر شرایط هوای محیطی عموما در توافقات در موزه ها در نظر گرفته می شود. با ذخیره داده‌ها در Testo Cloud، موزه نه‌تنها می‌تواند این اسناد را در اختیار صاحب اثر یا موزه مبداء قرار دهد، بلکه می‌تواند دسترسی آنها را به صورت دائمی به شرایط شیء مورد نظر فراهم کند.

شرایط محیطی مناسب در داخل انبار

موزه‌ها معمولاً بخش کوچکی از اشیاء خود را به نمایش می‌گذارند. از آنجایی که اکثر موجودی موزه در یک انبار ذخیره می شود، نظارت قابل اعتماد بر شرایط محیطی در اینجا اهمیت ویژه ای دارد. شرایط محیطی ثابت و مناسب برای کاهش روند فرسودگی طبیعی اشیاء موزه مهم است. دیتا لاگر WiFi  testo 160 به شما کمک می کند تا نگه داری از مجموعه ی خود را به درستی نظارت و ثبت کنید.

حفاظت از اشیاء موزه از طریق اندازه گیری نور و شرایط محیطی
شرایط نوری نامناسب و هوای نامناسب داخلی، خطر بزرگی برای اشیاء نمایشگاه و موزه به همراه دارد. نور و دماو رطوبت فرآیندهای فرسودگی طبیعی را تسریع می کنند و باعث ایجاد ترک های غیر قابل جبران و تغییر رنگ می شوند. با دیتالاگر WiFi از سری testo 160 میتوان کم شدن ارزش نمایشگاه ها جلوگیری کنید و میراث فرهنگی را حفظ نمود. از دیتالاگر WiFi برای نظارت بر رطوبت و دما و بررسی تابش نور و UV استفاده می شود. به این ترتیب، می توانید از اشیاء موزه در برابر آسیب ها و تغییر رنگ ناشی از آب و هوا محافظت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...