021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر دما برای نظارت بر شرایط حمل تستو testo 184 T2 | 184 T2

Order-No. 0572 1842

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

با دیتالاگر دما testo 184 T2، حمل و نقل کالاهای حساس مانند دارو، مواد غذایی یا لوازم الکترونیکی را برای 150 روز کنترل کنید.

در مقصد مورد نظر، با یک نگاه به دستگاه متوجه خواهید شد که آیا مقادیر حدی تعیین شده قبلی رعایت شده اند یا خیر. برای به دست آوردن اطلاعات دقیق، کافی است دستگاه را به رایانه متصل کنید سپس یک گزارش PDF بلافاصله با تمام داده های مربوطه ایجاد می شود. برای اینکه بتوانید کارآمدتر و راحت تر با دیتالاگر کار کنید، تمام فایل ها و اطلاعات مورد نیاز به طور مستقیم و ایمن در testo 184 T2 ذخیره می شوند: فایل تنظیم، گواهی  3.1 مطابق با DIN ISO 10204،  دستورالعمل دستگاه و گزارش PDF از داده های ضبط شده شما همگی از طریق رایانه قابل دسترسی اند.

دیتالاگر دما testo 184 T2 دارای ظرفیت حافظه  40000 مقدار اندازه گیری می باشد. دوره هر اندازه گیری از 1 دقیقه تا 24 ساعت قابل انتخاب است.

testo 184 T2 با GxP، 21 CFR Part 11، HACCP و EN 12830 مطابقت دارد. Testo شرکت تستو دارای گواهینامه ISO 9001 است و پایبندی به قوانین را از طریق ممیزی های داخلی و همچنین ممیزی های خارجی معتبر تضمین می کند.

تمامی مزایا در یک نگاه:
1.علائم واضح هشدار
نگاهی اجمالی به ال ای دی دستگاه کافی است تا متوجه شوید که آیا مقادیر حدی دمای تعیین شده در حین حمل و نقل نقض شده است یا خیر.

2.کاربری آسان
testo 184 T2 با عملکرد روان و کاربرد راحت  می تواند بدون آموزش خاص یا دانش قبلی استفاده شود: دکمه "شروع" ضبط داده ها را آغاز می کند. "ایست" آن را به پایان می رساند.

3.تنظیم آسان testo 184 T2، فایل تنظیم در دستگاه  موجود است که با آن تنظیم testo 184 T2 کار بسیار راحتی است - بدون دانلود، بدون نصب، بدون رابط کاربری و بدون هزینه اضافی.

4. برداشت آسان گزارش PDF با داده های مورد نظر بلافاصله پس از اتصال دیتالاگر testo 184 T2 با رابط USB به رایانه ایجاد می شود.


5. برداشت/پرینت داده ها در محل
انتقال داده ها از دیتالاگر به چاپگر سریع Testo (قابل سفارش جداگانه) به صورت بی سیم و از طریق NFC عمل می کند.

6.بسیار ایمن
دیتالاگرهای testo 184 T2 بدون نصب یا دانلود نرم افزار ایمن نیز کار می کنند و باعث می شود تا از اشکالات کامپیوتری مانند ویروس و غیره جلوگیری شود.

Temperature - NTC

Measuring range
-35 to +70 °C
Accuracy
±0.5 °C
Resolution
0.1 °C
Reaction time
t₉₀ = 30 min
Measuring rate
1 min to 24 h

General technical data

Weight
44 g
Dimensions
97 x 12 x 40 mm (LxWxH)
Operating temperature
-35 to +70 °C
Product-/housing material
ABS
Protection class
IP67
System requirements
Adobe® Acrobat Reader
Product colour
white
Standards
EN 12830; DIN EN 50581:2013; CE 2014/30/EU; DIN EN 61326-1:2013; CFR 21 Part 11 (in use with testo ComSoft CFR-Software)
Certificate type
Certified by HACCP International
Channels
1 internal
Operating time
150 days days from the first time the program is started (5-minute measuring cycle, -35 °C)
Authorizations
CE; RTCA/DO-160G
Alarm function
via LED and Display
Battery type
Lithium battery non exchangeable
Display type
segment LCD
Display size
one-line
Display ligthing
no
Interface
USB; NFC
Memory
40,000 measuring values
Storage temperature
-55 to +70 °C

نظارت و ثبت دما، رطوبت و شوک (ضربه) در صنایع غذایی
حمل مواد غذایی میتواند اگر به صورت مناسب انجام نشود برای سلامت انسان میتواند خطر هایی داشته باشد. برای اینکه بتوان تا حد امکان خطرات حذف شود، شرکت های مواد غذایی باید از استاندارد HACCP پیروی کنند تا ایمنی مواد غذایی در کل زنجیره تولید تضمین شود. برای این مهم پایبندی به مقادیر حدی  تعیین شده برای محصولات و نظارت بی وقفه بر زنجیره دمای سرد بسیار اهمیت دارد. در بسیاری از موارد، نظارت بر رطوبت و شوک، علاوه بر دما، برای حفظ کیفیت مواد غذایی مرتبط است.

با تستو 184، مدیران کیفیت در لجستیک مواد غذایی شش دیتالاگر دارای گواهینامه HACCP بین‌المللی را در دسترس خود دارند که تمام پارامترهای حیاتی را در طول حمل و نقل موادغذایی نظارت و مستند می‌کنند. دیتالاگرهای testo 184 T1, T2, T3 و T4 علاوه بر این طبق استاندارد EN 12830 توسط TÜV Süd آزمایش و تأیید شده اند و بنابراین برای حمل و نقل مواد غذایی در یخچال و فریزر مناسب هستند.


تستو 184T1نظارت و مستندسازی دما و رطوبت در هنگام حمل و نقل گل
محققان مدت ها پیش کشف کردند که درجه حرارت در حین حمل و نقل شاخه گل های بریده شده و گیاهان سبز تأثیر مهمی بر کیفیت آنها دارد. از آنجایی که گل صادرات می شود، و از آنجایی که واردات گل از کنیا، تانزانیا یا اکوادور در ایالات متحده آمریکا، آلمان یا روسیه غیر معمول نیست، نظارت بر شرایط حمل و نقل در طول سفرهای اغلب یک روزه آنها ضروری است.

محل نگه داری گل ها نه باید خیلی گرم و نه خیلی سرد باشد. محیط گرم منجر به از بین رفتن شکوفه ها و برگ ها می شود، محیط سرد باعث آسیب سرمازدگی می شود که نه تنها بر ظاهر، بلکه بر طول عمر گیاهان نیز تأثیر منفی می گذارد. همچنین رطوبت کافی هوا برای کیفیت گل ها نیز مهم است.

با دیتالاگر testo 184، ابزار اندازه گیری اکنون در دسترس شما است که با آن می توانید دما و رطوبت را در حمل و نگه داری شاخه گل های بریده و گیاهان سبز به سرعت، آسان و قابل اطمینان کنترل و ثبت کنید.تستو 184T1 مانیتورینگ و مستندسازی دما، رطوبت و شوک (ضربه) در انواع خدمات لجستیکی
ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل اغلب مسئولیت حمل محصولات گران قیمت و حساس در زمینه های دارویی، غذایی، الکترونیک و یا اجناس هنری گران قیمت را بر عهده دارند. شرایط نامناسب در حین حمل و نقل می تواند منجر به کاهش قابل توجه کیفیت، تا کاهش ارزش کامل محصولات خواهد شد.

با کمک دیتالاگر testo 184، مقادیر حدی تعیین شده دما و رطوبت و همچنین سطوح تعیین شده برای شوک یا ضربه را می توان در حین حمل و نقل کنترل کرد تا در صورت تجاوز از این حدود هشدار داده شود و به لطف قابلیت ایجاد گزارش خودکار، به راحتی آنالیز و مستندسازی کرد. این قابلیت باعث می شود تا تمام تردیدها در مورد شرایط حمل و نقل صحیح از بین برود.

محصولات حساس به ضربه یا شوک مانند وسایل الکترونیکی، ماشین آلات ظریف یا برخی از داروهای خاص را می توان با استفاده از تستو 184 G1 از نظر بررسی برای ضربه نخوردن مواد مورد نظر کنترل کرد.

نظارت و ثبت دما، رطوبت و شوک (ضربه) در صنایع دارویی
داروها در طول مدت حمل باید به طور مداوم در مقادیر دما و رطوبت خاص نگهداری شوند. نقض این مقادیر از پیش تعریف شده حد بالا و پایین دما و رطوبت می تواند منجر به تغییرات غیرقابل برگشت در ترکیبات فعال یا ترکیب داروها شود.

با این حال، نه تنها داروها و مواد موثره آنها در معرض خطر هستند. دمای منفی یا نوسانات شدید دما نیز می تواند باعث آسیب به ظروف یا وسایل پزشکی شود و پیامدهای جبران ناپذیری مانند فاسد شدن کل کالا، زیان مالی و آسیب به اعتبار شخص خواهد داشت.

بنابراین، در مدیریت کیفیت مطابق با GxP، کنترل کل زنجیره سرد، از تولید تا تحویل، یک پیش نیاز است تا نه تنها از کیفیت محصول اطمینان حاصل شود، بلکه از ضررهای مالی و آسیب به اعتبار شما در صنعت داروسازی جلوگیری شود.

با دیتالاگرهای سری testo 184، محصولات شما می توانند از نوسانات پارامتر ها محافظت شوند و کل مسیر توزیع به سادگی، ایمن و مطابق با استانداردها، دستورالعمل ها و مقررات رایج نظارت و مستندسازی شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...