021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

مینی دیتالاگر دما تستو testo 174 T | 174 T

Order-No. 0572 1560

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اگر حرفه شما مرتبط با محصولات غذایی یا دارویی است، می دانید که دمای نگهداری کالاهای شما تحت هیچ شرایطی نباید از مقادیر خاصی تجاوز کند. مینی دیتا لاگر دمای تستو 174T به شما کمک می کند تا محدوده دما که به عنوان معیار تعریف شده است، رعایت گردد. این دستگاه مقادیر دما را به طور قابل اعتمادی ثبت کرده و بنابراین ثبت و ذخیره داده ها را بدون وقفه را امکان پذیر نموده است.

آنچه که مینی دیتالاگر دمای تستو 174T ارائه می دهد:
شما می توانید تا 16000 داده را با دیتالاگر دمایی تستو 174T به صورت ایمن ذخیره کنید. این ذخیره سازی به گونه ای است که حتی زمانی که دستگاه باتری ندارد یا در حال تعویض باتری هستید، داده ها از بین نمیروند. این به معنی سطح بالای امنیت داده ها است. شما می توانید به راحتی مقدار اندازه گیری دمای لحظه ای را در نمایشگر بزرگ دستگاه  همراه با هرگونه نقض احتمالی مقادیر حدی مشاهده کنید. سنسور NTC داخلی دستگاه از سطح بالای دقت برخوردار است. دامنه اندازه گیری آن از 30- تا 70+ درجه سانتیگراد بوده و به لطف طراحی جمع و جور آن، دیتالاگر تستو 174T را به پشتیبانی مناسب برای تقریباً هر نوع کاربردی برای ثبت دما مناسب می سازد.

دیتا لاگر تستو 174T استاندارد EN 12830 را برآورده می کند و مطابق با HACCP است و همچنین دارای گواهینامه بین المللی HACCP است که به این معنی است که برای اندازه گیری در صنایع غذایی (به عنوان مثال برای اندازه گیری دمای انبار) مناسب است. دیتالاگر دارای استاندارد محافظت در برابر پاشش آب مطابق با IP 65  میباشد و میتوان دیتا لاگر را حین تمیز کاری در محل نصب دستگاه جابه جا نکرد. دیتالاگر دما برای کنترل دما در یخچال ها یا سردخانه ها نیز مناسب است، زیرا می توان از آن در دمای 30- درجه سانتی گراد استفاده کرد.

برنامه دهی و تجزیه و تحلیل داده ها مینی دیتالاگر دمای تستو
شما می توانید از بین سه نسخه نرم افزار برای برنامه دهی به دستگاه و برداشت داده از لاگر خود و برای تجزیه و تحلیل داده های اندازه گیری در رایانه شخصی یکی را انتخاب کنید:
نرم افزار ComSoft Basic – در دسترس به صورت دانلود رایگان – برای برنامه دهی سریع به دیتالاگر دما و تجزیه و تحلیل آسان داده ها
نرم افزار ComSoft Professional -  می تواند به عنوان یک آپشن سفارش داده شود - امکانات مختلفی را برای تجزیه و تحلیل دقیق داده های دما ارائه می دهد.
نرم افزار ComSoft CFR 21 Part 11 – می تواند به عنوان یک آپشن سفارش داده شود – بهترین راه حل برای شرایط خاص مطابق بااستاندارد  CFR 21 Part 11 در بخش داروسازی

برای برنامه دهی و برداشت اطلاعات به یک رابط USB نیاز دارید.

توجه: لطفاً قبل از استفاده از رابط USB برای اولین بار، جدیدترین نسخه نرم افزار را دانلود کنید. برای دانلود نرم افزار با ما در ارتباط باشید..

General technical data

Weight
35 g
Dimensions
60 x 38 x 18.5 mm
Operating temperature
-30 to 70 °C
Product-/housing material
Plastic
Protection class
IP65
Channels
1 internal
Product colour
white
Standards
EU-guideline 2014/30/EU; 2011/65/EU
Measuring rate
1 min - 24 h
Battery type
2 x 3V button cell (CR 2032)
Battery life
500 days (15 min measuring cycle, +25 °C)
Memory
16,000 measuring values
Storage temperature
-40 to +70 °C

Temperature - NTC

Measuring range
-30 to +70 °C
Accuracy
±0.5 °C (-30 to +70 °C)
Resolution
0.1 °C

پایش و ثبت دما درسردخانه
بسیاری از غذاها و داروها باید در یک محدوده دمای سرد نگهداری شوند. دما باید به طور مداوم در تمام سردخانه ثبت شود، زیرا قوانین سختگیرانه ای برای مدیریت کیفیت در صنایع غذایی و دارویی اعمال می شود.
به منظور شناسایی هرگونه انحراف دمایی احتمالی و برای انجام اقدامات مناسب متقابل، معمولاً دیتالاگرها به اصطلاح در نقاط کنترل بحرانی (CCP) سردخانه ها نصب می شوند. نقاط بحرانی به عنوان مثال درها یا راه روها میباشند که نواحی دمایی متفاوت در انبارها هستند.

نظارت و ثبت دما در حمل و نقل
برای همه اقلامی که به نوسانات دمایی واکنش نشان می دهند یا باید در محدوده دمایی از پیش تعریف شده نگه داری شوند، ثبت و ذخیره ی داده های اندازه گیری بدون وقفه نقش مهمی ایفا می کند.
شرایط دمایی نادرست در حین حمل و نقل می تواند منجر به کاهش کیفیت، یا حتی از دست دادن کل ارزش محصولات شود.
با استفاده از دیتالاگر می توان محموله ها را از نظر انطباق با محدوده دمایی تعیین شده بررسی کرد و سپس با استفاده از نرم افزار مخصوص داده ها را برداشت نمود، سپس تجزیه و تحلیل و بایگانی کرد.

نظارت بر دمای غذا در فریزر ها
برخی از مواد غذایی باید در فضا های انجماد مانند فریزر ها منجمد شده و نگه داری شوند. این فضا ها از فریزر های کوچک برای  تولیدکنندگان مواد غذایی محدود(مانند قصابی‌ها)، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها،  اتاق‌های انجماد در صنایع فرآوری مواد غذایی، تا انبارهای فریز تخصصی/ انبارهای انجماد را شامل می‌شود. در همه این فضا ها، دما باید به طور مداوم ثبت شود.
معمولاً از دیتالاگرها برای اندازه گیری دمای در این انبارها استفاده می شود. دستگاه های اندازه گیری دما در اتاق انجماد ، در صورت امکان در مکان های حساس دمایی، مانند درها یا واحدهای تبرید،  جایی که داده های دما را در فواصل زمانی مشخص (معمولا: هر 15 دقیقه) ثبت می کند، قرار می گیرد. سپس داده های ثبت شده با استفاده از نرم افزار مخصوص قابل تجزیه و تحلیل و آرشیو هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...