021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دستگاه اندازه گیری CO محیط تستو testo 317-3 | 317-3

Order-No. 0632 3173

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کربن مونوکسید یک گاز خطرناک است. بی رنگ، بی بو و مهمتر از همه کشنده. به همین دلیل چک و بررسی CO هنگام سرویس یا نصب دیگ بخار یا بخاری گازی بسیار مهم است. این نه تنها تضمین می کند که سیستم گرمایشی یا دیگ به درستی کار می کند، بلکه به جلوگیری از حوادثی که منجر به مسمومیت با مونوکسید کربن می شود نیز کمک می کند.

دستگاه تستو 317-3، برای اندازه گیری مونوکسید کربن در هوای محیط
فقط در چند ثانیه اندازه گیری انجام خواهد شد با دستگاه تستو 317-3. این دستگاه غلظت مونوکسید کربن را در هوای محیط را اندازه‌گیری کرده و داده ها را روی صفحه نمایش نمایش می‌دهد.دستگاه سنجش CO دارای هر دو آلارم بصری و صوتی است که هنگام عبور از حدود تعیین شده، فعال می شود.حدود مورد نظر را می توان به صورت جداگانه تنظیم کرد.

دستگاه سنجش CO همراه با یک کیف حمل و یک گیره کمربند است تا اطمینان حاصل شود که به صورت ایمن حمل می شود و یک بند دستی که می تواند دور مچ دست انداخته شود تا از افتادن روی زمین جلوگیری شود.

General technical data

Operating temperature
-5 to +45 °C
Battery type
2 AAA micro batteries
Battery life
150 h (with beeper switched off)
Storage temperature
-20 to +45 °C

Ambient CO

Measuring range
0 to +1999 ppm
Accuracy
±3 ppm (0 to +29 ppm)
±10 % (+30 to +1999 ppm)
Resolution
1 ppm

اندازه گیری CO در محیط گرم
مونوکسید کربن (CO) گازی بی رنگ، بی بو، بدون مزه، اما سمی است. منبع آن احتراق ناقص مواد حاوی کربن (نفت، گاز و سوخت جامد و غیره) است. اگر CO موفق شود از طریق ریه ها وارد جریان خون شود، با هموگلوبین ترکیب می شود و بنابراین از انتقال اکسیژن در خون جلوگیری می کندکه می تواند منجر به مرگ شود. به همین دلیل لازم است که به طور منظم انتشار CO در نقاط احتراق سیستم های گرمایشی و همچنین در محیط اطراف آن بررسی شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...