021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دستگاه اندازه گیری محیطی برای CO و CO2 تستو testo 315-3 | 315-3

Order-No. 0632 3153

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تکنولوژی پیشرفته، استفاده آسان، طراحی عالی و بادوام. اینها تنها تعدادی از ویژگی هایی است که باعث می شود تستو3- 315  یک سر و گردن بالاتر از رقبا قرار بگیرد. دستگاه سنجش CO  و CO2 برای اندازه گیری هم زمان مونوکسید کربن و دی اکسید کربن در سیستم های گرمایش و مجاری تهویه طراحی شده است. داده ها بر روی صفحه نمایش دستگاه به نمایش درمی آید و به آسانی قابل خواندن است.دستگاه دارای قابلیت  تنظیم حدود برای دستگاه است و هنگامی که حدود CO/CO2 نقض شود، عملکرد هشدار دستگاه به صورت دیداری و شنیداری فعال می شود. حدود معیار را می توان متناسب با دامنه هر کاربرد تنظیم کرد.
این دستگاه هوشمند طراحی شده با باتری قابل شارژ لیتیوم پلیمری کم مصرف است و در صورت عدم استفاده به طور خودکار خاموش می شود.
از دیگر ویژگی کاربردی دستگاه: دستگاه سنجش  CO و CO2 برای اندازه گیری های محیطی همچنین می تواند در کنار دستگاه آنالایزر گاز دودکش testo 330-2 استفاده شود. داده های برداشتی CO/CO2 را می توان مستقیماً از طریق رابط مادون قرمز دستگاه به آنالایزر منتقل کرد.
دستگاه سنجش CO و CO2 خود را با طیف وسیعی از لوازم جانبی برای امکانات بیشتر آماده کنید:
تستو3- 315 شما در حالت معمول به خوبی مجهز شده است تا تمام نیازهایی را که برای یک دستگاه سنجش CO و CO2 دارید، برآورده می کند. لوازم جانبی به گونه ای طراحی شده اند که به شما امکان می دهند تا دستگاه خود را مطابق با نیازهای فردی خود سفارشی سازی کنید:

  • پوشش محافظ TopSafe: دافع آب و خاک. از دستگاه شما در شرایط مرطوب و کثیف محافظت می کند.
  • چاپگر تستو توربو: پرینتر توربو تستو شما را قادر می سازد تا در محل اندازه گیری داده ها را چاپ کنید و مدارک لازم را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. نتایج از طریق رابط مادون قرمز CO و CO2 متر به چاپگر منتقل می شود
  • ماژول دما/رطوبت: به شما امکان می دهد اندازه گیری های دما و رطوبت را سریع و قابل اعتماد انجام دهید

General technical data

Operating humidity
0 to 95 %RH
Weight
200 g
Dimensions
190 x 65 x 40 mm
Operating temperature
0 to +40 °C
Protection class
IP40 acc. to EN 60529
Standards
According to EN 50543
EU-/EG-guidelines
2004/108/EG
Interface
IRDA / optional Bluetooth
Storage battery type
Lithium polymer rechargeable battery
Battery life
10 h measurement time (at +20 °C/+68 °F) / Mains operation possible
Battery charge
In instrument via charger
Battery charging option
In instrument via mains unit
Storage temperature
-20 to +60 °C

Attachable humidity module - Capacitive

Measuring range
+5 to +95 %RH
Accuracy
±2.5 %RH (5 to +95 %RH)
Resolution
0.1 %RH

Ambient CO₂

Measuring range
0 to 10000 ppm
Accuracy
±300 ppm (0 to 4000 ppm)
8 % of mv (4000 to 6000 ppm)
500 ppm (6000 to 10000 ppm)
Resolution
10 ppm

Ambient CO

Measuring range
0 to 100 ppm
Accuracy
±3 ppm (0 to 20 ppm)
±5 ppm (>20 ppm)
Resolution
0.5 ppm

Temperature

Measuring range
-10 to +60 °C
Accuracy
±0.5 °C (±1 Digit)
Resolution
0.1 °C

اندازه گیری CO / CO2 در محیط گرم
مونوکسید کربن (CO) گازی بی رنگ، بی بو و بدون مزه است، اما سمی است و در طی احتراق ناقص مواد حاوی کربن (نفت، گاز و سوخت جامد و غیره) تولید می شود. اگر CO موفق شود از طریق ریه ها وارد جریان خون شود، با هموگلوبین ترکیب می شود و بنابراین از انتقال اکسیژن در خون جلوگیری می کند. این به نوبه خود منجر به مرگ از طریق خفگی می شود. به همین دلیل لازم است که به طور منظم انتشار CO در نقاطی که سیستم های احتراقی مانند سیستم های گرمایشی و مناطق اطراف آن بررسی شود.


اندازه گیری رطوبت
رطوبت یک پارامتر مهم برای سلامتی و احساس راحتی است. بالاتر از همه، رطوبت نسبی عامل مهمی است - این نشان دهنده میزان اشباع هوا از بخار آب است.

با رطوبت نسبی 50 درصد، هوا فقط نصف حداکثر مقدار بخار آب را در دمای مناسب دارد. در رطوبت نسبی 100 درصد، هوا کاملاً از بخار آب اشباع می شود. اگر از 100% اشباع فراتر رود، رطوبت اضافی با میعان تبدیل به آب می شود.

بنابراین، رطوبت نسبی می تواند نشان دهنده سرعت تبخیر یا احتمال کندانس باشد. از آنجایی که میزان تبخیر رطوبت از طریق پوست توسط رطوبت نسبی هوای محیط تعیین می شود، این پارامتر مهم دیگری برای احساس راحتی است.

بنابراین، کارشناسان بهداشت محیط رطوبت نسبی حدود 50 درصد را برای محیط های زندگی و محیط کار توصیه می کنند. با این حال، در فضاهای بسته که دارای تهویه و گرمایش مناسب هستند، این مقدار اغلب به دست نمی آید، که ممکن است تأثیر نامطلوبی بر تنفس، پوست و غشاهای مخاطی داشته باشد. این مورد خصوصاً در زمستان مشهود است چراکه هوای سرد بیرون از محیط دارای رطوبت مطلق کمی می باشد. هنگامی که این هوا به عنوان هوای ورودی سیستم تا دمای اتاق گرم می شود و به این شکل رطوبت نسبی به صورت چشمگیری کاهش می یابد. از سوی دیگر، رطوبت بیش از حد نیز از تنظیم دمای مناسب بدن به وسیله ی تعریق جلوگیری می کند و بنابراین به سرعت رطوبت احساس می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...