021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

تستو 440 dp - دستگاه اندازه گیری سرعت جریان هوا و اندازه گیری کیفیت هوای داخلی به همراه اندازه گیری سنسور اختلاف فشار | testo 440 dP - Air velocity and IAQ measuring instrument including differential pressure sensor

Order-No. 0560 4402

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

برای اندازه‌گیری تمام پارامترهای سرعت جریان هوا و IAQ از دستگاه اندازه‌گیری IAQ تستو 440 dP در اتصال با پراب‌های دیجیتالی با کیفیت بالا میتوان استفاده کرد (لطفاً پراب‌ها را جداگانه سفارش دهید). حداکثر 3 پراب را می توان به طور همزمان به دستگاه وصل نمود: یک پراب بلوتوث، یک پراب سیمی و یک پراب دما با ترموکوپل نوع K. عملکرد شناسایی خودکار پراب توسط دستگاه  و منوهای اندازه‌گیری سازمان یافته عملکرد ساده دستگاه را تضمین نموده و کار روزمره شما را آسان‌تر می‌کنند.

سنسور اختلاف فشار در دستگاه تستو 440 dP تعبیه شده است. این امکان انجام اندازه گیری روی فیلترها و فن ها و همچنین اندازه گیری لوله پیتوت و ضریب K را فراهم می کند (لطفاً لوله پیتوت را جداگانه سفارش دهید).

تنها با چند کلیک ساده از دستگاه اندازه گیری چند کاره testo 440 dP استفاده کنید

اندازه گیری های خود را سریع و آسان انجام دهید: دستگاه اندازه گیری سرعت جریان هوا و IAQ به طور خودکار هر پراب متصل را تشخیص می دهد. این به این معنی است که در هنگام تعویض پراب ها نیازی به تنظیم مجدد دستی پارامترها نیست. گزینه ها در منو دستگاه با ساختار واضح برای اندازه گیری حجم جریان در کانال ها/در خروجی ها، اندازه گیری funnel، تعیین حجم جریان از طریق اختلاف فشار و ضریب K، اندازه گیری میزان تلاطم جریان، تعیین سرمایش/گرمایش خروجی، تشخیص  نَم و کپک و اندازه گیری طولانی مدت، شما را در طول کار پشتیبانی میکند.

بدون سیم و بدون اشغال فضای اضافی: برنامه های کاربردی بیشتر، تجهیزات کمتر

کاربری بی نهایت: با استفاده از یک دستگاه همه کاره می توان تعداد زیادی پراب را متصل کرد - بنابراین می توانید با تجهیزات اضافی کمتر به برنامه های بیشتری تسلط داشته باشید و در فضا صرفه جویی کنید.

تکنولوژی اتصال بلوتوثی انجام اندازه گیری را راحت تر می کند و به دلیل حذف کابل، بی نظمی و به هم ریختگی در کیس دستگاه وجود نخواهد داشت. این قابلیت انجام اندازه گیری ها را بدون هیچ گونه اتصال کابل مزاحم ممکن می کند و داده ها را تا 20 متر منتقل می کند. همچنین دستگاه هایی که دارای کابل هستند می توانند جایگزین دستگاه های  بلوتوث دار شوند. این پراب های کابلی زمانی که مجاز به استفاده از سیگنال های بلوتوث نباشید کاربرد دارند.

مدیریت داده های اندازه گیری

دستگاه اندازه گیری با چند کاربری تا 7500 پروتکل اندازه گیری را ذخیره می کند. که می تواند از طریق USB منتقل شود و با فرمت CSV در رایانه شما نمایش داده شود (مثل Excel). با چاپگر BLUETOOTH/IRDA تستو (امکان سفارش جداگانه)، می‌توانید یک گزارش از داده‌های اندازه‌گیری را مستقیماً در محل اندازه گیری تهیه کنید.

مفهوم کالیبراسیون هوشمند برای حداکثر دقت

هنگام استفاده از پراب های دیجیتالی تستو می‌توانید به نتایج اندازه‌گیری دقیق اعتماد کنید، زیرا دستگاه های اندازه‌گیری تستو عدم قطعیت در اندازه‌گیری را  از بین برده است .


مزایای اندازه گیری با تستو 440 dP

دقیق و قابل اعتماد

طیف وسیعی از پراب های قابل اتصال: پراب hot wire و پره ای Ø16 میلی متر برای اندازه گیری در کانال ها و پراب های پره ای بزرگ  100Ø میلی متر برای اندازه گیری در خروجی های هوا/سقف.

محاسبه سریع حجم جریان: در منوی اندازه گیری، به سادگی ابعاد و هندسه مقطع کانال را به دستگاه انتقال دهید و بلافاصله حجم جریان را بر دستگاه اندازه گیری مشاهده کنید.

همچنین انجام اندازه‌گیری‌ در کانال‌های بزرگ آسان است. این به دلیل تلسکوپی بودن با قابلیت اضافه شدن روی پراب  hot wire و پره ای (Ø 16 میلی متر) و امکان بلند شدن پراب تا 2 متر است.

اندازه گیری ها در خروجی های هوا/سقف را بدون زحمت و بدون استفاده از نردبان انجام دهید. پراب پره ای تلسکوپی (Ø 100 میلی متر) را با قابلیت بلند شدن با زاویه 90 درجه و در صورت لزوم با اضافه شونده تلسکوپی (هر دو را می توان جداگانه سفارش داد) نصب کنید.

از پراب های پره ای در اتصال با  testovent measurement funnels و جهت دهنده جریان برای آزمایش هوای ورودی/خروجی در داکت ها، کانال های تهویه استفاده کنید.

رابط کاربردی بلوتوث: از پراب های سنجش سرعت هوا برای اندازه گیری بدون کابل مزاحم استفاده کنید، با فشار دادن دکمه روی دسته پروب از آن استفاده کنید.

از آهنرباهای دستگاه برای اتصال ایمن دستگاه به سطوح فلزی (مانند کانال های تهویه) استفاده کنید.

پایش طولانی مدت کیفیت هوای داخلی ساختمان

پراب مناسب برای نیازهای شما: پراب های CO2 ،CO، دما و رطوبت هوا به صورت متنوع با بلوتوث یا با کابل ثابت در دسترس هستند.

استفاده آسان: دوره و فواصل اندازه گیری را برای اندازه گیری طولانی مدت در منو وارد کنید و آن را در طول روز پیگیری کنید.

حافظه داخلی: تا 7500 پروتکل اندازه گیری

اندازه گیری تلاطم جریان مطابق با استاندارد EN ISO 7730 / ASHRAE 55

با استفاده از پراب اندازه گیری میزان تلاطم جریان، حتی در سرعت پایین هوا، دقت بالایی به دست آورید. محاسبه خودکار خطر جریان هوای سرد و میزان تلاطم جریان مطابق با استاندارد EN ISO 7730/ASHRAE 55 می باشد.

برای اندازه گیری راحت در ارتفاع های مختلف، توصیه می کنیم از سه پایه اندازه گیری برای اندازه گیری سطح استفاده کنید. این امر باعث می شود که قرار دادن پراب های تلاطم جریان مطابق با استانداردها بسیار آسان باشد.


طیف وسیعی از پراب ها برای اتاق های تمیز و آزمایشگاه ها

پراب مخصوص Fume cupboard برای اندازه گیری سرعت جریان هوا با دقت بالا

در fume cupboard به لطف سرعت راه اندازی پایین 0.1 متر بر ثانیه، پراب پره ای با دقت بالا ( 100Ø میلی متر) برای اندازه گیری جریان هوای آرام یا غیر متلاطم در اتاق های تمیز ایده آل است. پراب با بلوتوث یا با کابل ثابت نیز موجود است.

پراب دما/رطوبت با دقت بالا (شماره سفارش 06369771 یا 06369772) با دقت (0.6% RH 0.ا0.7% از m.v)± در محدوده 0 تا 90% RH برای اندازه‌گیری رطوبت در اتاق‌های تمیز

برای اطلاع از پراب های این دستگاه با ما تماس بگیرید

Temperature - NTC

Measuring range
-40 to +150 °C
Accuracy
±0.4 °C (-40 to -25.1 °C)
±0.3 °C (-25 to +74.9 °C)
±0.4 °C (+75 to +99.9 °C)
±0.5 % of mv (Remaining Range)
Resolution
0.1 °C

Temperature - TC Type K (NiCr-Ni)

Measuring range
-200 to +1370 °C
Accuracy
±(0.3 °C + 0.3 % of mv)
Resolution
0.1 °C

Differential pressure (internal sensor) - Piezoresistive

Measuring range
-150 to +150 hPa
Accuracy
±0.05 hPa (0 to 1.00 hPa)
±0.2 hPa + 1.5 % of mv
(1.01 to +150 hPa)
Resolution
0.01 hPa

General technical data

Weight
250 g
Dimensions
154 x 65 x 32 mm
Operating temperature
-20 to +50 °C
Connectable probes
1 x digital probe with cable or 1 x Temperature NTC TUC, 1 x digital Bluetooth probe or testo Smart Probe, 1 x differential pressure (internal), 1 x Temperature TC Type K
Product colour
black/orange
Battery type
3 AA mignon 1.5 V
Battery life
12 h (typically vane measurement)
Interface
Bluetooth®; USB
Storage temperature
-20 to +50 °C

پایش طولانی مدت کیفیت هوای داخل ساختمان
کیفیت پایین هوای داخلی به دلیل غلظت بیش از حد CO2 می تواند باعث خستگی، عدم تمرکز و حتی بیماری شود. با منوی ضبط داده ها، دستگاه تستو 440 برای نظارت بر کیفیت هوای داخل خانه ایده‌آل است. زمان اندازه‌گیری و چرخه اندازه‌گیری را در دستگاه وارد کنید - و برای مثال، تغییر غلظت CO2 یا مقادیر رطوبت و دما را در طول روز دنبال کنید. به سادگی بین پراب های دارای بلوتوث یا با کابل ثابت برای CO2 ،CO یا رطوبت یکی را انتخاب کنید (قابلیت سفارش جداگانه).

راحتی و حداکثر انعطاف پذیری برای اندازه گیری کانال ها و خروجی ها
با طیف وسیعی از پراب‌های سرعت جریان هوا (امکان سفارش جدا)، می‌توانید اندازه‌گیری‌های ساده و راحت را حتی در مکان‌هایی انجام دهید که دسترسی به آنها در کانال‌های تهویه یا خروجی‌های هوا دشوار است:
حتی انجام اندازه گیری ها در مجاری بزرگ آسان است. و به خاطر وجود پراب تلسکوپی بلند شونده بر روی hot wire و پراب پره ای (Ø 16 mm) می باشد که میتوان با آن به طول 2 متر هم رسید.
اندازه گیری ها را در خروجی های هوا/سقف بدون زحمت و بدون استفاده از نردبان انجام دهید. همچنین  پراب پره ای (Ø 100 میلی متر)  با زاویه 90 درجه را با امکان اضافه کردن تلسکوپی (امکان سفارش جداگانه) قرار دهید.
آزادی بیشتر به لطف بلوتوث: پراب های اندازه گیری سرعت جریان هوا با بلوتوث هیچ اتصال کابلی اضافه ای ندارند و داده ها را تا 20 متر انتقال می دهند. دکمه روی پراب را فشار دهید تا دستگاه کار کند. تستو 440 را به راحتی با استفاده از آهنرباهای پشت دستگاه به سطوح فلزی (به عنوان مثال کانال ها) وصل کنید.
از محاسبه سریع حجم جریان بهره مند شوید: در منوی اندازه گیری "حجم جریان" ابزار اندازه گیری چند کاره، ابعاد و هندسه مقطع کانال را وارد کنید - دستگاه بلافاصله حجم جریان را به شما نشان می دهد.

اندازه گیری میزان تلاطم جریان مطابق با استاندارد EN ISO 7730 / ASHRAE 55
میزان تلاطم و خطر جریان هوای سرد در محل کار را تعیین کنید: جریان هوای سرد میزان آسایش را کم می‌کند و شایع‌ترین علت نا رضایتی از هوای داخل خانه است. پراب اندازه گیری میزان تلاطم (امکان سفارش جداگانه)، سرعت جریان هوا و دمای هوا را اندازه گیری می کند و به طور خودکار خطر جریان هوای سرد و میزان تلاطم جریان را مطابق با EN ISO 7730/ASHRAE 55 محاسبه می کند.
برای اندازه گیری راحت در ارتفاع های مختلف، توصیه می کنیم از سه پایه اندازه گیری برای اندازه گیری میزان آسایش استفاده کنید (لطفا جداگانه سفارش دهید).

طیف وسیعی از پراب ها برای اتاق های تمیز و آزمایشگاه ها
دستگاه  اندازه گیری سرعت جریان هوا و IAQ تستو 440 برای کاربردهای مختلف در اتاق های تمیز و آزمایشگاه ها در اتصال با پراب های زیر ایده آل است:
اندازه گیری جریان با دقت بالا fume cupboards با پراب fume cupboard
به لطف سرعت راه اندازی پایین 0.1 متر بر ثانیه، پراب پره ای با دقت بالا (Ø 100 میلی متر) برای اندازه گیری جریان هوای آرام در اتاق های تمیز ایده آل است. این به عنوان یک نوع با بلوتوث یا با کابل ثابت موجود است.
برای اندازه گیری رطوبت در اتاق های تمیز،  پراب رطوبت/دما با دقت بالا (شماره سفارش 06369771 یا 06369772) توصیه میشود. با دقت(0.6 %RH + 0.7% of m.v.)± (0 to 90 %RH)، همچنین الزامات اندازه‌گیری رطوبت در این منطقه حساس را برآورده می‌کند.
به عنوان مثال از پراب دمایی دیجیتال Pt100 با دقت بالا برای اندازه گیری های مقایسه ای با دقت بالا در آزمایشگاه های کالیبراسیون، اندازه گیری دما در آزمایشگاه های شیمیایی یا در صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین برای تعیین توزیع دما در یخچال ها و conditioning cabinet ها استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط