021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

تستو 512-اندازه گیری اختلاف فشار در بازه ی 0...2 testo 512 - Differential pressure meter for 0…2 hPa | hPa

Order-No. 0560 5126

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تستو 512 با محدوده اندازه گیری 0…2 hPa برای انجام بررسی های سریع و آسان هنگام بررسی اختلاف فشار در سیستم های تهویه مطبوع استفاده می شود. اندازه گیری اختلاف فشار برای تعیین اینکه آیا فیلترها هنوز به درستی کار می کنند یا اینکه مصرف شده و گرفتگی دارند و نیاز به تعویض دارند انجام می شود.

سنجش اختلاف فشار برای انجام اندازه‌گیری‌های لوله استاتیک پیتوت در کانال‌های هوا در سرعت‌های جریان هوا بسیار بالا یا زمانی که جریان هوا به شدت آلوده است، ایده‌آل است. این دستگاه جمع و جور و مستحکم، هم فشار و هم سرعت جریان هوا را نشان می دهد و محدوده اندازه گیری آن از 2 تا 17.5 متر بر ثانیه است.
این دستگاه میتواند برای میانگین گیری به صورت جداگانه برنامه ریزی و تنظیم شود با این وجود که قابلیت جبران چگالی در دستگاه قرار داده شده است.

لوله استاتیک پیتوت که برای اندازه گیری جریان هوا به آن نیاز دارید را می توان همراه با دستگاه سنجش اختلاف فشار سفارش داد. یکی از سه مدل را انتخاب کنید که برای نیازهای فردی شما مناسب تر است. لوله استاتیک پیتوت در مجرای هوا قرار می گیرد، محلی که در آن جریان هوا را به سرعت و با اطمینان اندازه گیری می کند.

تستو 512 فشار و سرعت جریان هوا را به طور همزمان نمایش می دهد. شما می توانید بین دو واحد اندازه گیری مختلف (m/s و fpm) برای نشان دادن سرعت جریان هوا و از بین هشت واحد مختلف ( psi، kPa، hPa، Pa، mm H2O، mmHg، اینچ H2O و اینچ جیوه) برای اندازه گیری فشار انتخاب کنید. .

لوازم جانبی بیشتر برای مزایای بیشتر
با تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در برخی از لوازم جانبی کاربردی، شما همچنین به طور فعال گامی در جهت اطمینان از اینکه می توانید از دستگاه اختلاف فشار خود در سال های آینده حداکثر استفاده را ببرید، بردارید. کیس حمل دستگاه همه کاره  هم از دستگاه شما و هم از لوله استاتیک پیتوت در هنگام حمل و نقل و نگه داری محافظت می کند و پوشش محافظ TopSafe در برابر ضربه و آلودگی و نفوذ آب محافظت می کند.

و در آخر، چاپگر تستو می‌تواند چاپ‌های سریع و آسان را با زمان و تاریخ در حالی که هنوز در محل اندازه گیری هستید به شما ارائه دهد.

Differential Pressure - Piezoresistive

Measuring range
0 to +2 hPa
+2 to +17.5 m/s
395 to 3445 fpm
Accuracy
0.5 % fs
Resolution
0.001 hPa
0.1 m/s
0.1 fpm
Overload
±10 hPa

General technical data

Dimensions
202 x 57 x 42 mm
Operating temperature
0 to +60 °C
Measuring medium
All non-corrosive gases
Seceltable units
hPa, Pa, mmH₂O, inH₂O, inHg, mmHg, kPa, psi, m/s, fpm
Battery type
9V block battery, 6F22
Battery life
120 h
Display type
LCD (Liquid Crystal Display)
Display size
2 lines
Storage temperature
-10 to +70 °C
Weight
300 g

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط