021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر دما تستو testo 175 T2 | 175 T2

Order-No. 0572 1752

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دیتالاگر دمای تستو 175 T2 دارای یک سنسور داخلی و یک ورودی برای پراب دما است. کاربرد پراب اضافه دستگاه به این منظور است که در مواقعی که می‌خواهید دمای دیگری را بررسی کنید کاربرد دارد. (مثلاً بررسی دمای مرکز جسم).

این امکان در هنگام نگهداری و پروسس مواد غذایی عملی است: شرایط محیطی محل نگه داری کالاهای خود و سردخانه‌ها را اندازه‌گیری کنید و در عین حال دمای کالا را  به عنوان مثال با استفاده از یک پراب نفوذی بررسی کنید. نتایج اندازه گیری از هر دو کانال دستکاه به صورت ایمن در دستگاه شما ذخیره می شود.

پیشرفته ترین تکنولوژی اندازه گیری، سطح بالایی از امنیت داده ها
پراب دما که در دیتالاگر قرار دارد، یک حسگر NTC با دقت اندازه گیری (±0.5 درجه سانتیگراد) است. محدوده اندازه گیری پراب دمای داخل دستگاه از -35 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد می باشد و به این معنی است که دیتالاگر را می توان به راحتی در سردخانه ها یا اتاق های انجماد نیز استفاده کرد.

دقت و محدوده اندازه گیری پراب NTC، که باید جداگانه تهیه شود، به مدل پراب انتخابی بستگی دارد. به عنوان مثال، اندازه گیری در محدوده دمایی بالاتر (تا +120 درجه سانتیگراد) نیز با پراب دمای مناسب امکان پذیر است.

شما می توانید مقادیر اندازه گیری لحظه ای و حداقل/حداکثر را برداشت کنید. مقادیر لحظه ای، مقادیر حدی تعیین شده، نقض مقادیر حدی تعیین شده و عمر باقیمانده باتری در صفحه نمایش واضح دستگاه. این بدان معناست که می‌توانید داده‌ها را در هر زمانی بدون نیاز به برداشت داده ها در رایانه، بررسی کنید.حافظه دستگاه تا 1 میلیون اندازه گیری رل ذخیره کرده و عمر باتری دستگاه تا 3 سال است. کاربران می توانند باتری های استاندارد (AAA) را در هر زمانی که بخواهند به راحتی تعویض نمود.

هنگام استفاده از دیتالاگر دمایی testo 175 T2 می توانید به سطح بالای امنیت داده دسترسی پیدا کنید. داده‌های اندازه‌گیری ذخیره شده حتی زمانی که باتری خالی یا در حال تعویض است، از بین نخواهند رفت.

تست شده و تایید شده برای استفاده در بخش مواد غذایی
تست شده بر اساس EN 12830 (تست توسط TÜV Süd [مرجع استانداردهای ایمنی فنی آلمان] تست ATP)
مطابق با HACCP و گواهینامه بین المللی HACCP
حفاظت در برابر پاشش آب با توجه به استاندارد IP 65: این امکان را برای شما به وجود می آورد تا دیگر نیاز به برداشتن دستگاه در مواقع نظافت نباشد.

Temperature - NTC

Measuring range
-35 to +55 °C internal
-40 to +120 °C external
Accuracy
internal: ±0.5 °C (-35 to +55 °C) ±1 Digit
external: ±0.3 °C (-40 to +120 °C) ±1 Digit
Resolution
0.1 °C

General technical data

Weight
130 g
Dimensions
89 x 53 x 27 mm
Operating temperature
-35 to +55 °C
Product-/housing material
Plastic
Protection class
IP65
Channels
1 internal; 1 external
Product colour
white
Standards
EU-guideline 2014/30/EU; 2011/65/EU; DIN EN 12830
Measuring rate
10 s - 24 h
Battery type
3 x AIMn type AAA or Energizer
Battery life
3 years (15 min. meas. rate, +25 °C)
Interface
mini usb, SD card slot
Memory
1,000,000 measuring values
Storage temperature
-35 to +55 °C

پایش و ثبت دما درسردخانه ها
بسیاری از غذاها و داروها باید در یک محدوده دمای سرد نگهداری شوند. این کار را می‌توان در سردخانه هایی با محفظه های جداگانه، در سردخانه‌های تخصصی یا سردخانه‌هایی با تکنولوژی بالا انجام داد. دما باید به طور مداوم در تمام این سردخانه ها ثبت شود، زیرا قوانین سختگیرانه ای برای مدیریت کیفیت در صنایع غذایی و دارویی اعمال می شود.

به منظور شناسایی هرگونه انحراف از دمای معیار و انجام اقدامات متقابل مناسب، معمولاً دیتالاگرها به اصطلاح در نقاط کنترل بحرانی (CCP) نصب می شوند. نقاط بحرانی به عنوان مثال درها یا گذرگاه ها در یک انبار هستند.

پایش دما در فریزرها برای غذا
اتاق های انجماد محلی است در آن مواد غذایی منجمد ذخیره می شود. این قسمت ها از اتاق‌های انجماد برای تولیدکنندگان مواد غذایی کوچک مانند قصابی‌ها، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها از طریق محفظه های انجماد در صنایع غذایی، تا سردخانه‌های تخصصی / انبارهای deep-freeze را شامل می‌شود. درجه حرارت باید به طور مداوم در تمام این قسمت ها ثبت شود.

عموما از دیتالاگرها برای اندازه گیری دما در این نوع از انبارها استفاده می شود. ابزار اندازه گیری در اتاق deep-freeze، تا جایی که ممکن است در نزدیکی نقاط بحرانی مانند درب ها نصب می شود و دما را در فواصل زمانی مشخص (معمولا: 15 دقیقه) ثبت می کند.
سپس داده های ثبت شده را می توان با استفاده از نرم افزارهای ویژه آنالیز و بایگانی کرد.

نظارت و ثبت دمای انبار ها
انطباق صحیح دمای انبار به عنوان مثال در محصولات غذایی و دارویی یک پیش نیاز مهم برای تضمین کیفیت محصولات است.
به عنوان یک قاعده کلی، برای این کار از دیتالاگرها استفاده می شود. آنها به طور خودکار مشخصات دمای محیط را بررسی و ثبت می کنند و در نتیجه سهم مهمی در حفظ کیفیت محصول خواهند داشت.
با امکان مشاهده ی نقض مقادیر حدی دما به طور مستقیم بر روی صفحه نمایشگر دستگاه به این معنی است که می توانید به سرعت نسبت به انحرافات دما از معیار تعیین شده اقدام مناسب انجام دهید. 

نظارت و ثبت دما در حمل و نقل
برای تمام محصولاتی که حساس به نوسانات دمایی هستند یا باید در محدوده دمایی از پیش تعریف شده نگه داری شوند، ثبت و مستندسازی داده ها بدون وقفه اهمیت دارد.
شرایط نگه داری نادرست در حین حمل و نقل می تواند منجر به کاهش کیفیت، یا از دست رفتن کل محصول شود.
با استفاده از دیتالاگر می توان محموله ها را از نظر انطباق با محدوده های دمایی مشخص شده بررسی کرد و سپس با استفاده از نرم افزار داده ها را تجزیه و تحلیل و بایگانی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...