021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر دما و رطوبت برای نظارت بر شرایط حمل تستو 184 (G1) | testo 184 G1 - Vibration, humidity and temperature data logger for transport monitoring

Order-No. 0572 1846

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دیتالاگر testo 184 G1 مخصوص اندازه گیری ضربه، رطوبت و دما، می توانید حمل و نقل محصولات حساس مانند لوازم الکترونیکی، هنری، دارویی یا مواد غذایی را در مدت زمان نامحدود نظارت کنید.

با یک نگاه به نمایشگر یا LED دستگاه به شما می گوید که آیا مقادیر حدی معین شده رعایت شده اند یا خیر. برای به دست آوردن اطلاعات دقیق تر، کافی است لاگر را به رایانه شخصی متصل کنید، یک گزارش PDF بلافاصله با تمام داده های مربوطه تولید می شود. برای اینکه بتوانید کارآمدتر و راحت‌تر با دیتالاگرها کار کنید، همه فایل‌ها و اطلاعات مورد نیاز به‌طور مستقیم و ایمن در testo 184 G1 ذخیره می‌شوند.
ظرفیت ذخیره مقادیر اندازه گیری دیتالاگر testo 184 G1 برای شوک دارای 1000 مقدار اندازه گیری و برای رطوبت و دما 64000 مقادیر اندازه گیری می باشد. سیکل اندازه گیری دستگاه را می توان از 1 دقیقه تا 24 ساعت انتخاب نمود. ظرفیت باتری 120 روز است. دیتالاگر دما test 184 G1 با یک باتری استاندارد عرضه می شود که کاربر می تواند آن را تعویض کند.

testo 184 G1 با GxP، 21 CFR Part 11 و HACCP سازگار است. Testo AG یک شرکت دارای گواهی ISO 9001:2008 است و پایبندی به قوانین را طبق ممیزی داخلی و همچنین ممیزی خارجی معتبر تضمین می کند.

تمام مزایا در یک نگاه:
1. نشان دادن واظح هشدار

یک نگاه به نمایشگر یا LED کافی است تا متوجه شوید که آیا مقادیر حدی تعیین شده در حین حمل و نقل نقض شده است یا خیر.

2. کاربری آسان
testo 184 G1 می تواند بدون آموزش خاص یا دانش قبلی استفاده شود: دکمه "Start" ضبط داده ها را آغاز می کند. "Stop" آن را به پایان می دهد.

3. تنظیم آسان
در هر testo 184 G1، یک فایل تنظیم ذخیره می‌شود که کاربری آن بسیار آسان است - بدون دانلود برنامه اضافی، بدون نصب، بدون رابط کاربری و بدون هزینه اضافی.

4. خروجی داده ها به آسانی 
یک گزارش PDF به همراه داده ها بلافاصله پس از اتصال دیتا لاگر testo 184 G1 از طریق USB در رایانه ایجاد می شود.


5. خروجی داده/پرینت گرفتن از اطلاعات  در محل
انتقال داده از دیتالاگر به چاپگر Testo سازگار (امکان سفارش جداگانه) وجود دارد که به صورت بی سیم از طریق NFC کار می کند.

6. ایمن
دیتالاگرهای testo 184 G1 بدون نصب یا دانلود نرم افزار به صورت ایمن کار می کند و ایمنی رایانه را افزایش می دهد.

Temperature - NTC

Measuring range
-20 to +70 °C
Accuracy
±0.5 °C (0 to +70 °C)
±0.8 °C (-20 to +0 °C)
Resolution
0.1 °C
Reaction time
t₉₀ = 30 min
Measuring rate
1 min to 24 h

Humidity - Capacitive

Measuring range
0 to 100 %RH
Accuracy
±1.8 %RH, +3 % of mv (at 25 °C, 5 % to 80 %RH)
±0.03 %RH/K (at 0 to 60 °C)
±1 %rF Hysterese
±1 %rF/year Drift
Resolution
0.1 %RH
Measuring rate
1 min to 24 h

Shock

Measuring range
0 to 27 g
0 to 265 m/s²
Accuracy
±(0.1 g + 5 % of mv)
±1 / 1 / 1 m/s²
Resolution
0.1 g
1 m/s²
Measuring rate
1 s

General technical data

Weight
44 g
Dimensions
97 x 40 x 12 mm (LxWxH)
Operating temperature
-20 to +70 °C
Product-/housing material
ABS
Protection class
IP30
System requirements
Adobe® Acrobat Reader
Product colour
white
Standards
CE 2014/30/EU; DIN EN 61326-1:2013; DIN EN 50581:2013; CFR 21 Part 11 (in use with testo ComSoft CFR-Software); HACCP International
Channels
5 internal
Operating time
Unlimited
Authorizations
CE
Alarm function
via LED and Display
Battery type
Lithium battery CR2450, 3V, exchangeable
Battery life
120 days (at +25 °C and 15 min. meas. cycle)
Display type
segment LCD
Display size
one-line
Display ligthing
no
Display

Interface
USB; NFC
Memory
64,000 measurement values (temperature and humidity); 1,000 measurement values (shock)
Storage temperature
-55 to +70 °C

نظارت و مستندسازی دما، رطوبت و ضربه در لجستیک مواد غذایی
حمل مواد غذایی اگر به صورت اصولی رعایت نشود در تمام سطوح شامل خطرهایی برای سلامت انسان به همراه دارد. برای اینکه بتوان تا حد امکان آنرا را حذف کرد، شرکت های مواد غذایی باید از مفهوم  HACCP پیروی کنند تا ایمنی مواد غذایی در کل زنجیره تولید تضمین شود. مفهومی به نام "از مزرعه تا چنگال مصرف کننده". به همین منظور پایبندی به مقادیر حدی خاص محصول و نظارت بی وقفه بر زنجیره سرد بسیار مهم است. در بسیاری از موارد، نظارت بر رطوبت و ضربه، علاوه بر دما، برای حفظ کیفیت مواد غذایی نیاز است.

با تستو 184، مدیران کیفیت در لجستیک مواد غذایی شش دیتالاگر دارای گواهینامه HACCP بین‌المللی را در دسترس خود دارند که تمام پارامترهای حیاتی را در طول حمل و نقل غذا نظارت و مستند می‌کنند. دیتالاگرهای testo 184 T1, T2, T3 و T4 علاوه بر این طبق استاندارد EN 12830 توسط TÜV Süd آزمایش و تأیید شده اند و بنابراین برای حمل و نقل مواد غذایی در یخچال و فریزر مناسب هستند.

نظارت و مستندسازی دما و رطوبت در هنگام حمل و نقل گل
محققان مدت‌ها پیش دریافتند که درجه حرارت در حین انتقال شاخه گل‌های بریده شده و گیاهان سبز تأثیر مهمی بر کیفیت آنها دارد. از آنجایی که گل در سطح جهانی معامله می شود، و از آنجایی که فروش گل از کنیا، تانزانیا یا اکوادور در ایالات متحده آمریکا، آلمان یا روسیه غیر معمول نیست، نظارت بر شرایط حمل و نقل در طول سفرهای اغلب یک روزه ضروری است.
گل ها باید نه خیلی گرم و نه خیلی سرد حمل شوند. گرما منجر به از بین رفتن شکوفه ها و برگ ها می شود و دمای کم باعث آسیب می شود که نه تنها بر ظاهر، بلکه بر طول عمر گیاهان نیز تأثیر منفی می گذارد. همچنین رطوبت کافی هوا برای کیفیت گل ها نیز مهم است.
با دیتالاگر testo 184، ابزارهای اندازه گیری اکنون در دسترس شما هستند که با آن می توانید دما و رطوبت را در تدارکات گل های شاخه بریده و گیاهان سبز به سرعت، آسان و قابل اطمینان کنترل و ثبت کنید.

مانیتورینگ و مستندسازی دما، رطوبت و شوک در انواع خدمات لجستیکی
ارائه دهندگان خدمات لجستیک اغلب مسئولیت محصولات گران قیمت و حساس در زمینه های دارویی، غذایی، الکترونیک یا هنری را بر عهده دارند. شرایط نامناسب در حین حمل و نقل می تواند منجر به کاهش قابل توجه کیفیت، تا کاهش ارزش کامل محصولات تحت نظارت شود.
با کمک دیتالاگر testo 184، مقادیر حدی دما، رطوبت و همچنین سطح تحمل ضربه را می توان در حین حمل و نقل کنترل کرد و به لطف ایجاد گزارش خودکار، به راحتی آنالیز و مستندسازی کرد و باعث می شود تا تمام تردیدها در مورد شرایط حمل و نقل صحیح از بین برود.
محصولات حساس به شوک مانند وسایل الکترونیکی، ماشین آلات ظریف یا برخی از داروهای خاص را می توان با استفاده از تستو 184G1 از لحاظ ضربه در حمل کنترل کرد.

نظارت و مستندسازی دما، رطوبت و شوک در لجستیک دارویی
بیشتر داروها در طول زنجیره تامین باید به طور مداوم در مقادیر حدی دما و رطوبت تعریف شده حمل و نگهداری شوند. نقض این مقادیر از پیش تعریف شده می تواند منجر به تغییرات غیرقابل برگشت در ترکیبات فعال یا ترکیب داروها شود.
با این حال، نه تنها داروها و مواد موثره آنها در معرض خطر هستند، بلکه دمای منفی یا نوسانات شدید دمایی نیز می تواند باعث آسیب به ظروف یا ابزار پزشکی شود. این قضیه منجر به فاسد شدن کل کالا، زیان مالی و آسیب به اعتبار آن مجموعه می شود.
بنابراین، در مدیریت کیفیت مطابق با GxP، کنترل کل زنجیره سرد، از تولید تا تحویل، یک پیش نیاز است تا نه تنها از کیفیت محصول اطمینان حاصل شود، بلکه از ضررهای مالی و آسیب به اعتبار شما در صنعت داروسازی نیز جلوگیری شود.
با دیتالاگرهای testo 184، محصولات شما می توانند در این زنجیره محافظت شوند و در کل مسیر توزیع به سادگی، ایمن و مطابق با تمام استانداردها، دستورالعمل ها و مقررات رایج بررسی و مستند شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط