021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر wifi با سنسور داخلی برای دما، رطوبت، سنجش نور و اشعه UV تستو testo 160 THL - WiFi data logger with integrated sensors for temperature, humidity, lux and UV | 160 THL

Order-No. 0572 2024

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تستو 160 THL متعلق به سری دیتالاگرهای testo 160 است، مناسب برای نیازهای خاص در موزه ها و محیط های بسته طراحی شده است. به لطف امکان استفاده از دامنه بزرگی از سنسورها و پراب ها، برای بررسی و نظارت هر موقعیت، از نمایشگاه تا انبار، تحت پوشش محصولات تستو قرار می گیرد.
کاربرد و برنامه دهی به این دیتالاگر ها ساده بوده و مستقیماً از طریق Testo Cloud انجام می شود.

نظارت بر میزان دما، رطوبت، روشنایی و اشعه ماوراء بنفش (UV) با دیتالاگر WiFi testo 160 THL
 WiFi testo 160 THL چیزی بیش از یک ثبت کننده هوا با کاربری آسان برای نظارت بر رطوبت و دما است. به لطف سنسورهای میزان روشنایی محیط و UV، اطلاعات دقیقی در مورد شرایط نور در یک ویترین یا محیط نمایشگاه ارائه می دهد.
داده های اندازه گیری توسط دیتالاگر از طریق WLAN مستقیماً در Testo Cloud ذخیره می شود. در صورت تجاوز از مقادیر حدی تعیین شده، به لطف عملکرد هشدار فوراً از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید در هر زمان و از هر مکان با یک تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه شخصی مجهز به اینترنت به همه مقادیر اندازه گیری و عملکردهای تحلیلی دسترسی داشته باشید.

دیتا لاگر WiFi testo 160 THL - سازگار و محتاط
ابعاد کوچک تستو 160 THL (64 × 92 × 24 میلی متر) و با طراحی ساده باعث می شود تا به راحتی در یک نمایشگاه یا ویترین قرار گیرد.این دستگاه دارای پوشش محافظ به نام دکو (deco-cover) بوده که به عنوان لوازم جانبی می توانید آن را تهیه کنید و همچنین میتوان این پوشش را هم رنگ محیط نمود تا اثری از این دیتا لاگر در محیط به چشم نیاید. این بدان معناست که نمایشگاه های شما همیشه در کانون توجه قرار خواهند داشت.

کاملاً تحت شبکه: با داده لاگر WiFi testo 160 TH و Testo Cloud
Testo Cloud عنصر عملیاتی اصلی محدوده دیتالاگر testo 160 است. می توانید از testo 160TH برای ذخیره داده های اندازه گیری خود در Testo Cloud از طریق یک WLAN استفاده کنید. در اینجا می توانید دیتا لاگرهای WiFi خود را تنظیم کنید، آلارم های مقدار حدی را تنظیم کنید و داده های اندازه گیری خود را تجزیه و تحلیل کنید. ابتدا باید در www.museum.saveris.net ثبت نام کرده تا به Testo Cloud دسترسی داشته باشید.
نصب سیستم ساده است و از طریق browser قابل انجام است.

زمینه های کاربرد برای  WiFi testo 160 THL موزه ها، بایگانی ها و انبارهای ذخیره سازی
دما و رطوبت و اشعه ماوراء بنفش را در ویترین، نمایشگاه یا انبار به طور مداوم و قابل اطمینان اندازه گیری کنید. دیتا لاگر حرفه ای WiFi testo 160 THL برای برنامه های کاربردی مربوط به نظارت بر شرایط محیطی در موزه ها، گالری ها یا سایر مکان های نمایشگاهی طراحی شده است. می توان از آن برای حفاظت مطمئن از نمایشگاه های حساس و ارزشمند شما در برابر آسیب استفاده کرد.

مزایای بیشتر دیتا لاگر WiFi testo 160 THL
ظرفیت داخلی ذخیره داده در دیتالاگر 40000 مقدار اندازه گیری است و بدنه آن مطابق استاندارد IP20 حفاظت می شود. باتری های دستگاه 12 ماه طول عمر دارند و می توانند در هر زمان توسط کاربران تعویض شوند. همچنین، دیتالاگر می‌تواند بدون باتری و با استفاده از آداپتور و رابط USB ارائه شده(امکان سفارش جداگانه) کار کند.

Humidity - Capacitive

Measuring range
0 to 100 %RH (non-condensing)
Accuracy
±2.0 %RH at +25 °C and 20 to 80 %RH
±3.0 %RH at +25 °C and < 20 and > 80 %RH
±1.0 %RH hysteresis
±1.0 %RH / year drift
Resolution
0.1 %RH

Temperature

Measuring range
-10 to +50 °C
Accuracy
±0.5 °C
Resolution
0.1 °C

Light

Measuring range
0 to 20000 Lux
Accuracy
DIN 5032-7 Class C-compliant.
±3.0 Lux or ±3.0 % of mv refers to reference DIN 5032-7 Class L)
Resolution
0.1 Lux

UV

Measuring range
0 to +10000 mW/m²
Accuracy
±5 mW/m² or ±5 % of mv (refers to external reference)
Resolution
0.1 mW/m²

General technical data

Weight
113 g
Dimensions
92 x 64 x 24 mm
Operating temperature
-10 to +50 °C
Protection class
IP20
Measuring rate
Dependent on Cloud licence; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h
Communication rate
Dependent on Cloud licence; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h
WLAN Connectivity
supported wireless LAN standards: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; Possible encryption methods: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP
Battery life
1.5 years
Power supply
4 x AAA batteries 1.5 V, alternatively mains unit via USB connection
Memory
32,000 Measuring values / Sum of all channels
Storage temperature
-20 to +50 °C

نظارت بر هوای یک ویترین در نمایشگاه یا موزه
نظارت مطمئن بر شرایط محیطی در ویترین نمایشگاه نقش تعیین کننده ای در حفاظت از نمایشگاه ها یا موزه های ارزشمند و حساس دارد. یک هوای ناپایدار در ویترین نمایشگاه می تواند به اشیاء داخل ویترین آسیب برساند. این دیتا لاگر دارای قابلیت هشدار بوده که در صورت رسیدن شرایط به حالت بحرانی برای مثال گذشتن رطوبت از حد تعیین شده، هشدار می دهد.این دستگاه به دلیل ابعاد مناسب دستگاه میتوان در هر ویترین یا محل نمایشی جاسازی نمود.

بررسی و ثبت شرایط محیطی در نمایشگاه ها

آثار هنری مانند نقاشی، مجسمه و سایر اشیا که در یک محیط بسته نگه داری می شوند ممکن است به دلیل هوای نامناسب در محیط نمایشگاه به شدت آسیب ببینند. ترک های ریز و شکاف‌ها که به تدریج بزرگ‌ می‌شوند، پیامد هوای نامناسب یا بسیار نوسان‌دار محیطی هستند. با دیتالاگرهای وای فای  تستو 160، می‌توانید پارامترهای کلیدی دما و رطوبت نسبی را برای همیشه کنترل کنید. به این ترتیب، دیتا لاگر WiFi به شما کمک می کند تا از آسیب های مربوط به هوای محیط جلوگیری کنید. از آنجایی که در موزه ها اقلام امانتی اغلب به نمایش گذاشته می‌شوند، شهرت موزه به مراقبت دقیق چنین اقلامی بستگی دارد. ثبت منظم و مستمر شرایط هوای محیطی عموما در توافقات در موزه ها در نظر گرفته می شود. با ذخیره داده‌ها در Testo Cloud، موزه نه‌تنها می‌تواند این اسناد را در اختیار صاحب اثر یا موزه مبداء قرار دهد، بلکه می‌تواند دسترسی آنها را به صورت دائمی به شرایط شیء مورد نظر فراهم کند.

شرایط محیطی مناسب در داخل انبار

موزه‌ها معمولاً بخش کوچکی از اشیاء خود را به نمایش می‌گذارند. از آنجایی که اکثر موجودی موزه در یک انبار ذخیره می شود، نظارت قابل اعتماد بر شرایط محیطی در اینجا اهمیت ویژه ای دارد. شرایط محیطی ثابت و مناسب برای کاهش روند فرسودگی طبیعی اشیاء موزه مهم است. دیتا لاگر WiFi  testo 160 به شما کمک می کند تا نگه داری از مجموعه ی خود را به درستی نظارت و ثبت کنید.

حفاظت از اشیاء موزه از طریق اندازه گیری نور و شرایط محیطی
شرایط نوری نامناسب و هوای نامناسب داخلی، خطر بزرگی برای اشیاء نمایشگاه و موزه به همراه دارد. نور و دماو رطوبت فرآیندهای فرسودگی طبیعی را تسریع می کنند و باعث ایجاد ترک های غیر قابل جبران و تغییر رنگ می شوند. با دیتالاگر WiFi از سری testo 160 میتوان کم شدن ارزش نمایشگاه ها جلوگیری کنید و میراث فرهنگی را حفظ نمود. از دیتالاگر WiFi برای نظارت بر رطوبت و دما و بررسی تابش نور و UV استفاده می شود. به این ترتیب، می توانید از اشیاء موزه در برابر آسیب ها و تغییر رنگ ناشی از آب و هوا محافظت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...