021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دیتالاگر wifi با سنسور داخلی دما و رطوبت تستو testo 160 TH - WiFi data logger with integrated temperature and humidity sensor | 160 TH

Order-No. 0572 2021

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تستو 160TH متعلق به مجموعه دیتا لاگر testo 160 است که به ویژه برای نیازهای خاص در موزه ها طراحی شده است. به لطف سنسورها و کاوشگرهای سازگار، برای هر موقعیت میتوان، از نمایشگاه تا انبار، تحت پوشش قرار داد.
کاربری و برنامه دهی دیتالاگر ساده بوده و مستقیماً از طریق Testo Cloud انجام می شود.

نظارت بر دما و رطوبت با دیتالاگر WiFi testo 160 TH
دیتا لاگر WiFi testo 160TH یک لاگر با کاربری آسان برای نظارت بر دما و رطوبت با سنسور دما و رطوبت داخلی است.
داده های اندازه گیری توسط دیتالاگر از طریق WLAN مستقیماً در Testo Cloud ذخیره می شود. در صورت تجاوز از مقادیر حدی تعیین شده توسط کاربر، به لطف عملکرد هشدار فوراً از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید در هر زمان و از هر مکان با یک تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه شخصی مجهز به اینترنت به همه مقادیر اندازه گیری و عملکردها دسترسی داشته باشید.

دیتا لاگر WiFi testo 160 TH - سازگار و کوچک
ابعاد کوچک تستو 160TH (64 × 76 × 22 میلی متر) و طراحی ساده آن را قادر می سازد تا به راحتی در یک نمایشگاه و یا در ویترین جای گیرد. با قاب محافظ قابل سفارشی سازی deco-cover، دیتالاگر را می توان برای ترکیب با محیط اطراف تنظیم کرد و بنابراین نامحسوس باقی می ماند. این بدان معناست که نمایشگاه های شما همیشه در کنترل قرار خواهند داشت.

کاملاً تحت شبکه: با داده لاگر WiFi testo 160 TH و Testo Cloud
Testo Cloud عنصر عملیاتی اصلی محدوده دیتالاگر testo 160 است. می توانید از testo 160TH برای ذخیره داده های اندازه گیری خود در Testo Cloud از طریق یک WLAN استفاده کنید. در اینجا می توانید دیتا لاگرهای WiFi خود را تنظیم کنید، آلارم های مقدار حدی را تنظیم کنید و داده های اندازه گیری خود را تجزیه و تحلیل کنید. ابتدا باید در www.museum.saveris.net ثبت نام کرده تا به Testo Cloud دسترسی داشته باشید.

نصب سیستم ساده است و از طریق browser قابل انجام است.

زمینه های کاربرد برای  WiFi testo 160 TH: موزه ها، بایگانی ها و انبارهای ذخیره سازی
دما و رطوبت را در ویترین، نمایشگاه یا انبار به طور مداوم و قابل اطمینان اندازه گیری کنید. دیتا لاگر حرفه ای WiFi testo 160TH برای برنامه های کاربردی مربوط به نظارت بر شرایط محیطی در موزه ها، گالری ها یا سایر مکان های نمایشگاهی طراحی شده است. می توان از آن برای حفاظت مطمئن از نمایشگاه های حساس و ارزشمند شما در برابر آسیب استفاده کرد.

مزایای بیشتر دیتا لاگر WiFi testo 160 TH
ظرفیت داخلی ذخیره داده در دیتالاگر 40000 مقدار اندازه گیری است و بدنه آن مطابق استاندارد IP20 حفاظت می شود. باتری های دستگاه 12 ماه طول عمر دارند و می توانند در هر زمان توسط کاربران تعویض شوند. همچنین، دیتالاگر می‌تواند بدون باتری و با استفاده از آداپتور و رابط USB ارائه شده (امکان سفارش جداگانه) کار کند.

Humidity - Capacitive

Measuring range
0 to 100 %RH (non-condensing)
Accuracy
±2.0 %RH at + 25 °C and 20 to 80 %RH
±3.0 %RH at + 25 °C and < 20 and > 80 %RH
±1.0 %RH hysteresis
±1.0 %RH / year drift
Resolution
0.1 %RH

Temperature

Measuring range
-10 to +50 °C
Accuracy
±0.5 °C
Resolution
0.1 °C

General technical data

Weight
94 g
Dimensions
76 x 64 x 22 mm
Operating temperature
-10 to +50 °C
Protection class
IP20
Measuring rate
Dependent on Cloud licence; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h
Communication rate
Dependent on Cloud licence; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h
WLAN Connectivity
supported wireless LAN standards: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; Possible encryption methods: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP
Battery life
1.5 years
Power supply
4 x AAA batteries 1.5 V, alternatively mains unit via USB connection
Memory
32,000 Measuring values / Sum of all channels
Storage temperature
-20 to +50 °C

نظارت بر هوای یک ویترین در نمایشگاه یا موزه
نظارت مطمئن بر شرایط محیطی در ویترین نمایشگاه نقش تعیین کننده ای در حفاظت از نمایشگاه ها یا موزه های ارزشمند و حساس دارد. یک هوای ناپایدار در ویترین نمایشگاه می تواند به اشیاء داخل ویترین آسیب برساند. این دیتا لاگر دارای قابلیت هشدار بوده که در صورت رسیدن شرایط به حالت بحرانی برای مثال گذشتن رطوبت از حد تعیین شده، هشدار می دهد.این دستگاه به دلیل ابعاد مناسب دستگاه میتوان در هر ویترین یا محل نمایشی جاسازی نمود.

بررسی و ثبت شرایط محیطی در نمایشگاه ها

آثار هنری مانند نقاشی، مجسمه و سایر اشیا که در یک محیط بسته نگه داری می شوند ممکن است به دلیل هوای نامناسب در محیط نمایشگاه به شدت آسیب ببینند. ترک های ریز و شکاف‌ها که به تدریج بزرگ‌ می‌شوند، پیامد هوای نامناسب یا بسیار نوسان‌دار محیطی هستند. با دیتالاگرهای وای فای تستو 160، می‌توانید پارامترهای کلیدی دما و رطوبت نسبی را برای همیشه کنترل کنید. به این ترتیب، دیتا لاگر WiFi به شما کمک می کند تا از آسیب های مربوط به هوای محیط جلوگیری کنید. از آنجایی که در موزه ها اقلام امانتی اغلب به نمایش گذاشته می‌شوند، شهرت موزه به مراقبت دقیق چنین اقلامی بستگی دارد. ثبت منظم و مستمر شرایط هوای محیطی عموما در توافقات در موزه ها در نظر گرفته می شود. با ذخیره داده‌ها در Testo Cloud، موزه نه‌تنها می‌تواند این اسناد را در اختیار صاحب اثر یا موزه مبداء قرار دهد، بلکه می‌تواند دسترسی آنها را به صورت دائمی به شرایط شیء مورد نظر فراهم کند.

شرایط محیطی مناسب در داخل انبار 

موزه‌ها معمولاً بخش کوچکی از اشیاء خود را به نمایش می‌گذارند. از آنجایی که اکثر موجودی موزه در یک انبار ذخیره می شود، نظارت قابل اعتماد بر شرایط محیطی در اینجا اهمیت ویژه ای دارد. شرایط محیطی ثابت و مناسب برای کاهش روند فرسودگی طبیعی اشیاء مهم است. دیتا لاگر WiFi testo 160 به شما کمک می کند تا نگه داری از مجموعه ی خود را به درستی نظارت و ثبت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط