021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دستگاه تستو 1-635 اندازه گیری دما و رطوبت | testo 635-1 - temperature and humidity measuring instrument

Order-No. 0560 6351

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دستگاه اندازه گیری دما و رطوبت تستو 1-635 برای بررسی رطوبت هوا، دما و نقطه شبنم در محل زندگی، در بخش های تولیدی، انبار، سرورها، در موزه ها و سردخانه ها است. اندازه گیری فشار مطلق محیط و نقطه شبنم در هوای فشرده را می توان به سرعت و کارآمد با تستو 1-635 انجام داد.

پراب های قابل اتصال که به عنوان یک گزینه آپشنال در دسترس هستند، به این معنی است که دستگاه می تواند مقادیر زیر را ثبت کند:

  • رطوبت هوا
  • رطوبت مواد
  • فشار نقطه شبنم در هوای فشرده
  • دمای هوا
  • دمای سطح
  • دمای مرکز جسم
  • U-value
  • فشار مطلق

دستگاه اندازه گیری دما و رطوبت تستو 1-635 دارای دو ورودی پراب برای پراب های پلاگین با کابل می باشد. علاوه بر این، تستو 1-635 می‌تواند از طریق انتقال داده‌های اندازه‌گیری بی‌سیم، داده ها را به صورت امواج رادیویی از سه پراب دما یا رطوبت دیگر دریافت کند و به وضوح نمایش دهد.
برای انتقال داده ها با امواج رادیویی، به ماژول رادیویی و همچنین پراب رادیویی نیاز دارید. پراب ها به سادگی به تستو1-635 وصل می شود و در هر زمان می توان آنها را به روز کرد. سیگنال رادیویی بین پراب رادیویی و دستگاه اندازه گیری تا  20 متر بُرد دارد.

قوی، کاربردی و خوش دست
علاوه بر برداشت داده ها، دستگاه اندازه گیری دما و رطوبت تستو 1-635 مقادیر حداقل، حداکثر و میانگین را نمایش می دهد. زمانی که پراب فشار  نقطه شبنم متصل است، می تواند فشار نقطه شبنم را در هوای فشرده اندازه گیری کند. اگر پراب رطوبت به دستگاه متصل باشد،  علاوه بر رطوبت هوا و دمای هوا، می تواند نقطه شبنم و آب موجود در هوای داخلی را به همراه دمای سایکرومتریک اندازه گیری کند.
این دستگاه همچنین مقدار نقطه شبنم بین هوای داخلی و سطح دیوار را محاسبه می کند. در صورت وجود کپک در خانه، نشانه هایی از اینکه آیا کپک در اثر استفاده نادرست از تهویه یا ورود رطوبت ایجاد شده است، دریافت می کنید. می توانید در مورد اندازه گیری کپک در خانه با تستو 1-635 در قسمت "کاربرد ها" اطلاعات بیشتری کسب کنید.
استفاده از دستگاه اندازه گیری دما و رطوبت و راهنمای منو واقعا آسان است. نمایشگر با روشنایی به این معنی است که داده ها به راحتی قابل خواندن هستند حتی زمانی که دید ضعیف است. دستگاه دارای قاب مقاوم بوده که دستگاه را در برابر ضربه محافظت می کند.

ثبت داده های اندازه گیری با دستگاه اندازه گیری دما و رطوبت تستو1-635
آیا می خواهید داده های دستگاه خود را به سرعت و به روشی مطمئن ثبت کنید؟ چاپگر سریع تستو شما را قادر می سازد تا داده های اندازه گیری مانند رطوبت هوا یا دما را به راحتی در هر زمان چاپ کنید.

تعداد 30 پراب مختلف قابل اتصال به این دستگاه هستند، نوع کاربری خود را به ما اطلاع دهید تا بهترین پراب مناسب برای کاربرد شما را به شما پیشنهاد دهیم. با ماتماس بگیرید...

Temperature - NTC

Measuring range
-40 to +150 °C
Accuracy
±0.2 °C (-25 to +74.9 °C)
±0.4 °C (-40 to -25.1 °C)
±0.4 °C (+75 to +99.9 °C)
±0.5 % of mv (Remaining Range)
Resolution
0.1 °C

Temperature - TC Type K (NiCr-Ni)

Measuring range
-200 to +1370 °C
Accuracy
±0.3 °C (-60 to +60 °C)
±(0.2 °C + 0.5 % of mv) (Remaining Range)
Resolution
0.1 °C

Humidity - Capacitive

Measuring range
0 to +100 %RH
Accuracy
See probe data
Resolution
0.1 %RH

Absolute Pressure

Measuring range
0 to 2000 hPa
Accuracy
See probe data
Resolution
0.1 hPa

General technical data

Weight
428 g
Dimensions
220 x 74 x 46 mm
Operating temperature
-20 to +50 °C
Product-/housing material
ABS / TPE / Metal
Battery type
Alkali manganese, mignon, type AA
Battery life
200 h
Storage temperature
-30 to +70 °C

پیدا کردن محل نَم، کپک و رطوبت
سقف و دیوارهای مرطوب ممکن است در نتیجه آسیب های سازه ای باشد. اما در بیشتر موارد، نشانه تهویه نامناسب است. هنگامی که نَم یا کپک در خانه ظاهر می شود، فرد ساکن منزل فرض می کند که رطوبت از بیرون وارد شده است. اختلافات متعددی بین مالک و مستاجران بر سر این موضوع وجود دارد که چه کسی مسئول به وجود امدن نَم، کپک و رطوبت و به طبع آسیب وارده است. با این حال، دشوار است که بفهمیم چه کسی یا چه چیزی باعث ایجاد این رطوبت شده است: مستاجر یا طراحی  و اجرای سازه ساختمان معیوب؟

تستو 1-635 برای اندازه گیری رطوبت در سقف ها و دیوارها ایده آل است. با استفاده از پراب دمای/رطوبت و پراب دمای سطح، دستگاه به طور خودکار فاصله نقطه شبنم را محاسبه می کند. دستگاه اطلاعاتی در مورد اینکه آیا نَم، کپک و رطوبت در اثر کندانس هوا داخل ساختمان ایجاد شده یا از نفوذ رطوبت به دلیل آسیب سازه ای یا عایق معیوب ساختمان ایجاد شده، ارائه می دهد.

نظارت بر تولید و نگهداری محصولات
دستگاه های اندازه گیری دما/رطوبت ما در سرتاسر جهان در بخش تولید، انبارها و سرورها، موزه ها، قسمت بایگانی، سردخانه ها، در کانتینر ها استفاده می شود.
تولیدکنندگان، حمل‌کنندگان یا فروشندگان محصولات حساس باید اطمینان حاصل کنند که مقادیر مشخص دما یا رطوبت در طول تولید و نگه داری محصول رعایت می‌شود. تستو 635 امکان انجام اندازه گیری نقطه ای را در مکان های مربوطه ارائه می دهد.
دستگاه اندازه گیری دما/رطوبت تستو 2-635 طیف وسیعی از پراب های رطوبت را به کاربر ارائه می دهد که امکان اندازه گیری رطوبت، رطوبت مواد و مقادیر U (برای ارزیابی حرارتی اجزای سازه ای) را فراهم می کند. علاوه بر پراب های استاندارد، می توان تا سه پراب رادیویی را به صورت موازی به دستگاه متصل کرد. نتایج اندازه گیری را می توان با استفاده از نرم افزار در رایانه آنالیز، ذخیره کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط