021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

سِت دما رطوبت تستو testo 635-2 U-value promo set | 635-2

Order-No. 0563 6353

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

برای ارزیابی میزان عایق حرارتی اجزاء ساختمان (دیوارها، پنجره ها)، باید ضریب انتقال حرارت یا "U-value" (قبلاً "K-value"گفته می شد) را بدانید. U-value مهمترین مقدار برای تعیین هدر رفت حرارتی ساختمان است.
با دما/ رطوبت سنج testo 635-2، همه چیز مورد نیاز برای شروع محاسبه میزان هدر رفت انرژی را دارید.
سِت testo 635-2 U-value طوری طراحی شده است که محاسبه U-value را آسان تر از همیشه می کند. علاوه بر تستو 2-635، پراب دمایی ویژه برای تعیین مقدار U-value و همچنین تجهیزات اندازه‌گیری دما با قابلیت انتقال قرائت‌ها از طریق امواج رادیویی دریافت می‌کنید.
بنابراین می‌توانید همه اندازه‌گیری‌های دمایی لازم را هم در داخل و هم در خارج به طور همزمان انجام دهید: دمای هوای محیط، دمای دیوار داخل، دمای بیرون از طریق دستگاه بی‌سیم. دما/رطوبت سنج تستو 2-635 U-value ،U-value را به صورت خودکار محاسبه می کند و آن را روی نمایشگر نشان می دهد. به لطف حافظه یکپارچه، می توانید داده های اندازه گیری را در دستگاه ذخیره کنید و متعاقباً با استفاده از نرم افزار، آن را بر روی رایانه شخصی ارزیابی کنید.

مزایای دیگر ترموهیگرومتر
دما/ رطوبت سنج تستو 2-635 برای اندازه گیری دما، رطوبت، میزان تعادل رطوبت مواد و برای اندازه گیری فشار  نقطه شبنم در سیستم های هوای فشرده مناسب است.
پیشرفت رطوبت را می توان ثبت و تجزیه و تحلیل کرد یا در قالب نمودار/ جدول نمایش داد. به لطف انتقال بی سیم داده های اندازه گیری از طریق امواج رادیویی، می توان تا 3 پراب دما یا رطوبت را به دستگاه متصل کرد.
رطوبت مواد را می توان با استفاده از پراب مناسب نشان داد. منحنی های مشخصات برای مواد مختلف را می توان در نرم افزار کامپیوتری ذخیره کرد و به دماسنج منتقل کرد. برای آنالایز رطوبت در سقف ها و دیوارها، دستگاه به طور مستقیم اختلاف نقطه شبنم بین هوای محیط و سطح دیوار را نشان می دهد. پراب های دقیق تا 60- درجه سانتیگراد tpd به صورت اختیاری برای بررسی فشار نقطه شبنم در سیستم های هوای فشرده در دسترس هستند.

Temperature - NTC

Measuring range
-40 to +150 °C
Accuracy
±0.2 °C (-25 to +74.9 °C)
±0.4 °C (-40 to -25.1 °C)
±0.4 °C (75 to +99.9 °C)
±0.5 % of mv (Remaining Range)
Resolution
0.1 °C

Temperature - TC Type K (NiCr-Ni)

Measuring range
-200 to +1370 °C
Accuracy
±0.3 °C (-60 to +60 °C)
±(0.2 °C + 0.5 % of mv) (Remaining Range)
Resolution
0.1 °C

Humidity - Capacitive

Measuring range
0 to 100 %RH
Accuracy
See probe data
Resolution
0.1

Absolute Pressure

Measuring range
0 to 2000 hPa
Accuracy
See probe data
Resolution
0.1 hPa

General technical data

Weight
428 g
Dimensions
220 x 74 x 46 mm
Operating temperature
-20 to +50 °C
Product-/housing material
ABS / TPE / Metal
Battery type
Alkali manganese, mignon, type AA
Storage temperature
-30 to +70 °C

اندازه گیری U-value در ساختمان های قدیمی
هنگام بازسازی یا نوسازی ساختمان های قدیمی، بسیار مهم است که بتوانیم به سرعت تشخیص دهیم که آیا گرما از طریق پنجره ها و دیوارها خارج می شود یا خیر. تنها در این صورت می توان هزینه های انرژی را کاهش داد و بازسازی را موثر انجام داد.
هنگام ارزیابی انتقال حرارت، در ساختمان های قدیمی به عنوان مثال که نیاز به بازسازی دارند، U-value یکی از مهم ترین پارامتر ها است. سنجش حرارتی و نظارت بر متریال کار شده را امکان پذیر می کند.

3 مقادیر دما برای محاسبه U-value مورد نیاز است:

  • دمای بیرون
  • دمای سطح دیوار داخلی
  • دمای هوای داخل ساختمان

برای تعیین مقدار U یک پراب رادیویی نیاز است که در خارج ساختمان قرار می گیرد و داده ها را به دستگاه اندازه گیری داخل ساختمان منتقل می کند. برای اندازه گیری دمای سطح، سر سه شاخه پراب U-value با خمیر به دیوار متصل می شود. دمای هوا توسط سنسوری که روی پلاگ پراب قرار دارد ثبت می شود. ابزار اندازه گیری testo 635-2 به طور خودکار مقدار U-value را از سه مقدار محاسبه می کند و آن را روی صفحه نمایش نشان می دهد.

مزیت: نیازی به محاسبه دستی نیست. نتیجه سریع و دقیق است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...