021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دستگاه سنجش باد حرارتی تستو testo 405 - Thermal anemometer | 405

Order-No. 0560 4053

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اگر به عنوان یک متخصص تهویه مطبوع، اندازه‌گیری‌های سریع را در کانال‌های تهویه یا اتاق‌ها انجام می‌دهید، بادسنج حرارتی تستو 405 برای شما ضروری است. این دستگاه دارای یک پراب تلسکوپی متصل است که به شما امکان می دهد جریان هوا، جریان حجمی و دمای هوا را اندازه گیری کنید. محدوده اندازه گیری جریان بین 0 تا 10 متر بر ثانیه است و دبی حجمی تا 99990 متر مکعب در ساعت محاسبه می شود.


پراب تلسکوپی با قابلیت افزایش طول (تا 300 میلی متر) دستگاه را برای اندازه گیری جریان در مجاری تهویه مناسب می سازد. صفحه نمایش روشن شونده دستگاه را می توان به زوایای مختلف برای خواندن بهتر داده ها چرخاند. بست برای کانال (که در جعبه دستگاه موجود است) مزایای استفاده از دستگاه را بیشتر می کند. می توانید از آن برای قرار دادن بهتر پراب دستگاه در کانال های تهویه و به دست آوردن نتایج اندازه گیری دقیق استفاده کنید.

از آنجایی که بادسنج حرارتی تستو 405 به طور خاص در محدوده بین 0 تا 2 متر بر ثانیه اندازه گیری می کند، می توانید از آن برای اندازه گیری سرعت جریان هوا در اتاق ها استفاده کنید. برای مثال، سرعت کم جریان هوا، در اتاقی با پنجره‌های دارای درز و شکاف که باعث می شود تا اتاق عایق نباشد، به سرعت با استفاده از بادسنج اندازه‌گیری می‌شود.

حفاظت از سنسور دستگاه: هنگامی که از بادسنج حرارتی تستو 405 استفاده نمی کنید، درپوش محافظ  سنسور در برابر فشارهای مکانیکی و ضربه محافظت می شود.

Temperature - NTC

Measuring range
-20 to +50 °C
Accuracy
±0.5 °C
Resolution
0.1 °C

Velocity -Thermal anemometer

Measuring range
0 to 5 m/s (-20 to 0 °C)
0 to 10 m/s (0 to +50 °C)
0 to 99990 m³/h
Accuracy
±(0.1 m/s + 5 % of mv) (0 to 2 m/s)
±(0.3 m/s + 5 % of mv) (Remaining Range)
Resolution
0.01 m/s

General technical data

Weight
115 g (with batteries, without packaging)
Dimensions
490 x 37 x 36 mm
Operating temperature
0 to +50 °C
Battery type
3 AAA micro batteries
Battery life
Approx. 20 h
Display type
LCD (Liquid Crystal Display)
Length probe shaft
300 mm
Diameter probe shaft
16 mm
Diameter probe shaft tip
12 mm
Storage temperature
-20 to +70 °C

اندازه گیری سرعت جریان هوای داخلی ساختمان
برای اینکه کارکنان در محیط های کاری  خود احساس راحتی کنند، "آسایش و رفاه از لحاظ دمای هوا" باید حاکم باشد. استاندارد EN 13779 این شرایط را به عنوان حالتی توصیف می کند که افراد از دمای هوا، رطوبت، جریان هوا و انتشار گرما در یک اتاق راضی باشند و به هوای گرمتر، سردتر، خشک تر و یا مرطوب تر نیاز نداشته باشند.
تستو 405 برای اندازه گیری سرعت جریان هوا مناسب است. بنابراین، سرعت کم جریان هوا، در اتاقی با پنجره‌های دارای درز و شکاف که باعث می شود تا اتاق عایق نباشد، به سرعت با استفاده از بادسنج اندازه‌گیری می‌شود.
اندازه گیری در کانال های تهویه
بررسی جریان هوا در مجاری تهویه برای عملکرد سیستم های تهویه و تهویه مطبوع از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر جریان هوا کمتر از مقدار مورد نظر باشد، حذف بارهای داخل اتاق مانند (گرمایش، سرمایش و بار مصالح داخل اتاق) ممکن است در شرایط خاص تضمین نشود. بنابراین، ثبت دقیق ترین میزان جریان هوا تا حد ممکن اهمیت ویژه دارد.

بادسنج حرارتی تستو 405 امکان اندازه‌گیری به‌صرفه هوا با سرعت جریان کم را فراهم می‌کند. همچنین اندازه گیری دقیق و به صورت موازی جریان هوا، جریان حجمی و دما را امکان پذیر می کند. پراب تلسکوپی با قابل افزایش اندازه امکان اندازه گیری فاصله تا 300 میلی متر را فراهم می کند.
صفحه نمایش را می توان در زوایای مختلف چرخانده و امکان برداشت بهینه داده ها را فراهم می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...