021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

پراب دما با پوشش آلومینیومی (NTC) | Temperature probe with aluminium sleeve (NTC)

Order-No. 0628 7503

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پروب دما با روکش آلومینیوم و نوک تخت بوده و برای اندازه گیری مایعات و خمیرها و همچنین برای اندازه گیری دمای هوا مناسب است. به لطف حسگر NTC، پراب اندازه گیری دما را با دقت تا 0.2± درجه سانتیگراد ارائه می دهد و پراب دما دارای کابل به طول 2.4 متر است.

برای اندازه گیری های طولانی مدت، می توانید پروب دما را به طور دائم در محل اندازه گیری نصب کنید. برای انجام این کار فقط به یک گیره یا سَری PG نیاز دارید (جداگانه باید سفارش داده شود). این پروب دما مطابق با استاندارد IP 65 است. در نتیجه، اندازه گیری ها را می توان برای مثال در فضای باز انجام داد.

زمان پاسخ این پراب t90 (زمانی که طول می‌کشد تا پراب 90 درصد جهش دما را ثبت کند) 12 ثانیه است که به اندازه‌گیری در آب متحرک در 60+ درجه سانتیگراد اشاره دارد. این زمان پاسخ وقتی بیشترمی‌شود که، برای مثال، اندازه‌گیری‌ها در مایع بدون حرکت، خمیر یا هوا انجام شود.*

* برای اندازه گیری دمای هوا، زمان پاسخ حدود 40 تا 60 برابر بیشتر از مقدار نشان داده شده در آب است. اگر برای اندازه‌گیری دمای هوا به یک پراب دمای نسبتاً کند نیاز دارید، این پراب مناسب است زیرا در اندازه‌گیری دما اصلاً پیک‌های دمایی جزئی را در نظر نمی‌گیرد یا فقط تا حد بسیار کم اعمال می کند. برای مثال، اگر قصد دارید از این پراب برای اندازه گیری دمای هوای یخچال استفاده کنید، وقتی درب یخچال را کوتاه مدت باز می کنید، نوسان دمایی که در نتیجه ی ترکیب شدن دمای اتاق با دمای یخچال ایجاد می شود، در نتیجه ی نهایی تاثیری نخواهد داشت.

پرابی مناسب برای هر کاربردی

پراب دمایی که به دنبال آن هستید را پیدا نمیکنید؟ با ما تماس بگیرید. ما طیف وسیعی از پراب های دما را در اختیار داشته و همچنین پراب های سفارشی را به طور خاص با توجه به نیازهای شخصی شما مهّیا می کنیم.

اگر به یک پراب دمای هوا با زمان پاسخ سریع نیاز دارید، بهترین انتخاب شما پراب دمای فوق العاده سریع  با کد سفارش 0493 0602 است که محدوده اندازه گیری زیادی دارد، برای اطلاعات بیشتر از محصول کد سفارش را در قسمت سرچ جستجو کنید.

Temperature - NTC

Measuring range
-30 to +90 °C
Accuracy
±0.2 °C (0 to +70 °C)
±0.5 °C (Remaining Range)
Reaction time
t₉₀ = 12 s

General technical data

Diameter probe shaft
6 mm
Cable length
2.4 m
Fixed cable
yes
Protection class
IP65
Product-/housing material
Plastic
Length probe shaft
40 mm
Product colour
Black; white; silver

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...