021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

پراب دما با روکش ضد زنگ استیل (TC Type K) | Temperature probe with stainless steel sleeve (TC Type K)

Order-No. 0628 7533

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این پراب دما با ترموکوپل (TC) با نوک تخت می تواند برای اندازه گیری مایعات، مواد خمیری و همچنین برای اندازه گیری در هوای محیط استفاده شود. این پراب دما دارای یک روکش فولادی ضد زنگ مقاوم در برابر اسید است و برای اندازه گیری در صنایع غذایی مناسب است. همچنین پراب مجهز به ترموکوپل نوع K کلاس 2 دارای دقت اندازه گیری 2.5± درجه سانتیگراد است.
زمان پاسخ این پراب t99 (زمانی که طول می کشد تا پراب 99 درصد جهش دما را ثبت کند) 20 ثانیه میباشد که به اندازه گیری با آب متحرک در دمای 60+ درجه سانتی گراد اشاره دارد. این زمان پاسخ درمواقعی زیاد می‌شود که، برای مثال، اندازه‌گیری‌ها در مایع ساکن، خمیر یا در هوا انجام شود.*
*برای اندازه گیری دمای هوا، زمان پاسخ حدود 40 تا 60 برابر بیشتر از مقدار اندازه گیری شده در آب است. برای اندازه‌گیری دمای هوا به یک پراب دمای نسبتاً کند نیاز دارید، این پراب مناسب است زیرا در اندازه‌گیری دما اصلاً پیک‌های دمایی کوتاه مدت را در نظر نمی‌گیرد. به عنوان مثال، اگر قصد دارید از پراب دما برای اندازه گیری دمای هوا در یخچال استفاده کنید، باز کردن کوتاه مدت درب یخچال، نوسان دما را که از ترکیب شدن دمای اتاق با دمای یخچال به وجود می آید، در نظر نمی گیرد.

پرابی مناسب برای هرکاربرد
پراب دمایی را که به دنبال آن هستید را پیدا نمی کنید؟  با ما تماس بگیرید. ما طیف وسیعی از پراب های دما را در اختیار داشته و همچنین پراب های سفارشی را به طور اختصاصی با توجه به نیازهای شما مهیّا می کنیم.
اگر به یک پراب دمای هوا با زمان پاسخ سریع نیاز دارید، بهترین انتخاب شما پراب دمای سریع 0493 0602 است که دامنه اندازه گیری زیادی دارد.

Temperature - TC Type K (NiCr-Ni)

Measuring range
-50 to +205 °C
Accuracy
Class 2 ¹⁾
Reaction time
20 s

1) According to standard EN 60584-2, the accuracy of Class 1 refers to -40 to +1000 °C (Type K), Class 2 to -40 to +1200 °C (Type K), Class 3 to -200 to +40 °C (Type K).

General technical data

Diameter probe shaft
6 mm
Cable length
1.9 m
Fixed cable
yes
Product-/housing material
Stainless steel
Length probe shaft
40 mm
Product colour
silver; Black; green

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...