021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

testo 826-T4

دماسنج نفوذی مادون قرمز

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

بررسی دمای محصولات و پالت های کالا نه تنها برای کالاهای ورودی و خروجی، بلکه برای بخش تولید مواد غذایی نیز اجباری است. با دماسنج مادون قرمز نفوذی testo 826-T4 یک ابزار اندازه گیری مطابق با HACCP و گواهی EN 13485 را در اختیار خواهید داشت که به راحتی مقررات HACCP را برآورده می کند.
این چیزی است که دماسنج مادون قرمز نفوذ ارائه می دهد
شما به ویژه به نتایج اندازه گیری سریع و دقیق برای کنترل مواد غذایی در کالاهای ورودی متکی هستید. تستو باریک 826-T4 هر دو و خیلی خیلی بیشتر را فراهم می کند! خودتان ببینید مزایای دماسنج HACCP چیست:
*نتایج اندازه‌گیری سریع و دقیق: در ۲ اندازه‌گیری در ثانیه، اندازه‌گیری مادون قرمز به شما امکان می‌دهد دمای سطح محصولات خود را واقعاً سریع اسکن کنید. و آن با وضوح فوق العاده 0.1 درجه سانتیگراد. در صورت رسیدن یا تجاوز به مقادیر حد تعیین شده، کاوشگر نفوذ دائمی متصل به شما اطمینان مطلق را ارائه می دهد. در واقع، این امکان اندازه گیری دقیق دمای هسته غذا را فراهم می کند، به عنوان مثال. ماست و پنیر و گوشت و غیره
*مقادیر حدی دما در یک نگاه: می‌توانید تا دو مقدار حد هشدار تنظیم کنید. به محض اینکه از این موارد فراتر رفت یا به آنها نرسید، دماسنج HACCP از طریق یک سیگنال هشدار صوتی و تصویری به شما اطلاع می دهد. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید به طور دائم به صفحه نمایش نگاه کنید و در عین حال به دما توجه کنید
*حداقل/حداکثر عملکرد نمایش و نگه داشتن مقدار: حداقل/حداکثر. صفحه نمایش بالاترین و کمترین مقادیر را از آخرین اندازه گیری نشان می دهد. این امکان نظارت مطمئن و مطمئن بر دمای محصول را فراهم می کند. با استفاده از دکمه نگه داشتن می توانید آخرین مقادیر دمای اندازه گیری شده را روی صفحه نمایش نگه دارید
*6:1 اپتیک و نشانگر نقطه اندازه گیری لیزر 1 نقطه: لیزر 1 نقطه مرکز جسم مورد اندازه گیری را در طول اندازه گیری مادون قرمز مشخص می کند. اپتیک 6:1 دماسنج مادون قرمز برای اندازه گیری در فواصل نزدیک به متوسط مناسب است.
*از هر نظر HACCP: دماسنج مادون قرمز نفوذی مطابق با HACCP است و مطابق با استاندارد EN 13485 تایید شده است. این آن را برای بخش مواد غذایی عالی می کند.
*لوازم جانبی کاربردی شامل: testo 826-T4 مجهز به قاب محافظ مقاوم و ضد آب TopSafe مطابق با کلاس حفاظت IP67 است. در صورت لزوم، قاب TopSafe را می توان در ماشین ظرفشویی تمیز کرد. پیش حفاری محصولات منجمد ارائه شده حتی به شما امکان می دهد دمای هسته غذاهای منجمد را اندازه گیری کنید. ذخیره ایمن دماسنج HACCP توسط نگهدارنده دیوار/تسمه و درپوش محافظ پروب برای پروب نفوذ تضمین می شود.

Temperature - NTC

Measuring range
-50 to +230 °C
Accuracy
±0.5 °C (-20 to +99.9 °C)
±1 °C or 1 % of mv (Remaining Range)
Resolution
0.1 °C
Measuring rate
1.25 s

Temperature - Infrared

Measuring range
-50 to +300 °C
Accuracy
±1.5 °C (-20 to +100 °C)
±2 °C or 2 % of mv (Remaining Range)
Measuring rate
0.5 s
Infrared resolution
0.1 °C

General technical data

Weight
80 g
Dimensions
148 x 34.4 x 19 mm
Operating temperature
-20 to +50 °C
Length probe shaft
55 mm
Standards
EN 13485
Battery type
2 AAA micro batteries
Battery life
Approx. 20 h
Display type
LCD (Liquid Crystal Display)
Display size
one-line
Storage temperature
-40 to +70 °C

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...