021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دماسنج نفوذی مادون قرمز تستو testo 826-T4 | 826-T4

Order-No. 0563 8284

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

بررسی دمای محصولات و کالا نه تنها برای کالاهای ورودی و خروجی، بلکه برای بخش تولید مواد غذایی نیز اجباری است. با دماسنج مادون قرمز نفوذی testo 826-T4 یک ابزار اندازه گیری مطابق با HACCP و گواهی EN 13485 را در اختیار خواهید داشت که به راحتی مقررات HACCP را برآورده می کند.
شما به نتایج اندازه گیری سریع و دقیق برای کنترل مواد غذایی در کالاهای ورودی وابسته هستید.

مزایای دماسنج HACCP چیست:

  • نتایج اندازه‌گیری سریع و دقیق: در ۲ اندازه‌گیری در ثانیه، اندازه‌گیری مادون قرمز به شما این امکان را می‌دهد تا دمای سطح محصولات خود را با وضوح فوق العاده 0.1 درجه سانتیگراد به سرعت اسکن کنید. در صورت رسیدن یا تجاوز به مقادیر حد تعیین شده، پراب نفوذی دستگاه به شما اطمینان کامل می دهد. در واقع، این امکان، اندازه گیری دقیق دمای هسته غذا به عنوان مثال ماست و پنیر و گوشت و غیره را فراهم می کند.
  • مقادیر حدی دما در یک نگاه: می‌توانید تا دو مقدار حد هشدار تنظیم کنید. به محض اینکه از این موارد فراتر رفت یا به آنها نرسید، دماسنج HACCP از طریق هشدار شنیداری و دیداری به شما این تغییر را اطلاع می دهد. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید به طور دائم به صفحه نمایش نگاه کنید و در عین حال به دما توجه کنید.
  • حداقل/حداکثر عملکرد نمایش و نگه داشتن مقدار: حداقل/ حداکثر صفحه نمایش بالاترین و کمترین مقادیر را از آخرین اندازه گیری نشان می دهد. این امکان نظارت مطمئن بر دمای محصول را فراهم می کند. با استفاده از دکمه نگه داشتن می توانید آخرین مقادیر دمای اندازه گیری شده را روی صفحه نمایش را ذخیره کنید.
  • 6:1 اپتیک و نشانگر نقطه اندازه گیری لیزر 1 نقطه: لیزر 1 نقطه مرکز جسم مورد اندازه گیری را در طول اندازه گیری مادون قرمز مشخص می کند. اپتیک 6:1 دماسنج مادون قرمز برای اندازه گیری در فواصل نزدیک به متوسط مناسب است.
  • از  نظر HACCP: دماسنج مادون قرمز نفوذی مطابق با HACCP است و مطابق با استاندارد EN 13485 تایید شده است که برای بخش مواد غذایی مطلوب است..
  • لوازم جانبی کاربردی شامل: testo 826-T4 مجهز به قاب محافظ مقاوم و ضد آب TopSafe مطابق با کلاس حفاظت IP67 است. در صورت لزوم، کِیس TopSafe را می توان در ماشین ظرفشویی تمیز کرد. سوراخ کردن پیش از اندازه گیری محصولات منجمد به شما امکان می دهد تا دمای هسته غذاهای منجمد را اندازه گیری کنید. نگه داری ایمن دماسنج HACCP توسط نگهدارنده دیوار/ کمربند و درپوش محافظ پراب برای پراب نفوذی تضمین شده است.

Temperature - NTC

Measuring range
-50 to +230 °C
Accuracy
±0.5 °C (-20 to +99.9 °C)
±1 °C or 1 % of mv (Remaining Range)
Resolution
0.1 °C
Measuring rate
1.25 s

Temperature - Infrared

Measuring range
-50 to +300 °C
Accuracy
±1.5 °C (-20 to +100 °C)
±2 °C or 2 % of mv (Remaining Range)
Measuring rate
0.5 s
Infrared resolution
0.1 °C

General technical data

Weight
80 g
Dimensions
148 x 34.4 x 19 mm
Operating temperature
-20 to +50 °C
Length probe shaft
55 mm
Standards
EN 13485
Battery type
2 AAA micro batteries
Battery life
Approx. 20 h
Display type
LCD (Liquid Crystal Display)
Display size
one-line
Storage temperature
-40 to +70 °C

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...