021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

testo 826-T2

دماسنج مادون قرمز

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تضمین کیفیت محصول در تولید و فرآوری مواد غذایی ضروری است. اندازه گیری دما بخشی جدایی ناپذیر از کنترل کیفیت مواد غذایی است. با دماسنج مادون قرمز testo 826-T2، کنترل دما را می توان به سرعت و به راحتی توسط مدیران سوپرمارکت ها و صنایع غذایی و همچنین قصابی ها و نانوایی ها انجام داد.
اندازه گیری دما را بدون تماس و بیشتر با استفاده از دماسنج مادون قرمز انجام دهید
*به راحتی الزامات HACCP را برآورده کنید: دماسنج مادون قرمز مطابق با HACCP است و همراه با کیس محافظ TopSafe دارای گواهینامه EN 13485 است. این امر آن را به ویژه برای کنترل کیفیت مواد غذایی مناسب می کند.
*اندازه گیری سریع و دقیق: با 2 اندازه گیری در ثانیه، دمای سطح کالای شما به سرعت و به صورت غیر تماسی و غیر مخرب با وضوح 0.1 درجه سانتی گراد اسکن می شود.
*مقادیر حدی دما در یک نگاه: حداکثر دو مقدار حد هشدار را می توان به دماسنج مادون قرمز وارد کرد. این مزیت را به شما ارائه می دهد که هنگام اندازه گیری دمای پالت های کالا مجبور نیستید دائماً به صفحه نمایش نگاه کنید. به محض اینکه از مقادیر حد بالا یا پایین تجاوز کنید، یک سیگنال هشدار تصویری و صوتی به شما هشدار می دهد
*حداقل/حداکثر تابع نمایش و نگه داشتن مقدار: حداقل/حداکثر. صفحه نمایش بالاترین و کمترین مقادیر دما را از آخرین اندازه گیری نشان می دهد. بنابراین شما می توانید کالاهای خود را با اطمینان نظارت کنید. با استفاده از دکمه نگه داشتن می توانید آخرین مقادیر دمای اندازه گیری شده را روی صفحه نمایش نگه دارید
*اپتیک 6:1 و نشانگر نقطه اندازه گیری لیزری 1 نقطه: از لیزر 1 نقطه ای برای علامت گذاری مرکز جسم اندازه گیری استفاده کنید. اپتیک 6:1 مخصوصاً برای اندازه گیری IR غیر تماسی در فواصل کوتاه تا متوسط مناسب است.
*لوازم جانبی کاربردی شامل: با testo 826-T2 شما همچنین کیف محافظ عملی TopSafe را دریافت می کنید. قاب محافظ محکم، ضد آب و مطابق با کلاس حفاظتی IP67 است و در صورت لزوم در ماشین ظرفشویی تمیز می شود. نگهدارنده دیواری/تسمه ای دماسنج مادون قرمز را قادر می سازد تا به طور ایمن ذخیره شود
آیا با دماسنج نفوذی مادون قرمز testo 826-T4 ما آشنایی دارید؟ مزایای مشابه تستو 826-T2 را ارائه می دهد و همچنین دارای یک کاوشگر نفوذ دائمی برای اندازه گیری دما در کالا است. کاوشگر نفوذ به شما اطمینان کاملی در مورد دمای هسته (مثلاً در ماست یا گوشت) می دهد، اگر در طول اندازه گیری مادون قرمز از مقادیر حد دمای تعیین شده برای کالاها فراتر رفت.

Temperature - Infrared

Measuring range
-50 to +300 °C
Accuracy
±1.5 °C (-20 to +100 °C)
±2 °C or 2 % of mv (Remaining Range)
Measuring rate
0.5 s
Infrared resolution
0.1 °C

General technical data

Weight
80 g
Dimensions
148 x 34.4 x 19 mm
Operating temperature
-20 to +50 °C
Standards
EN 13485
Battery type
2 AAA micro batteries
Battery life
Approx. 20 h
Display type
LCD (Liquid Crystal Display)
Display size
one-line
Storage temperature
-40 to +70 °C

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...