021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دستگاه سنجش هوای فشرده با پراب میله ای (DN40-250) تستو testo 6448 | 6448

Order-No. 0555 6448

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در شرکت های صنعتی، هوای فشرده به عنوان منبع مهم انرژی استفاده می شود، اما می تواند هزینه های زیادی را نیز به مجموعه تحمیل کند. این امر در مصرف هوای فشرده شفافیت ایجاد می کند و می تواند به شما در صرفه جویی در انرژی، کاهش هزینه ها و پیاده سازی یک سیستم مدیریت زیست محیطی هدفمند (مثلاً طبق ISO 50001 یا ISO 14001) کمک کند.

از دستگاه اندازه گیری هوای فشرده تستو 6448 می توان برای اندازه گیری میزان مصرف هوای فشرده، نظارت بر مصرف و نشتی و همچنین اندازه گیری جریان استفاده کرد. همچنین برای تجزیه و تحلیل بار پیک استفاده می شود، که به شما امکان می دهد ارزیابی کنید که آیا به اندازه کافی هوای فشرده تولید می کند یا خیر. همه این اقدامات به شما کمک می کند تا کاهش های بالقوه هزینه و انرژی را شناسایی کرده و از نظر هزینه های غیر ضروری و هدررفت سرمایه صرفه جویی کنید.

مزایای  تستو 6448:
دستگاه اندازه گیری هوای فشرده تستو 6448 نیز یک ترنسمیتر است که پارامتر اندازه گیری شده را به یک سیگنال الکتریکی استاندارد تبدیل می کند. همچنین ترنسمیتر را می توان در سیستم ها (مانند سیستم های هوای فشرده) ادغام کرد و آن را به ابزاری کلیدی در فناوری اندازه گیری و کنترل تبدیل کرد.

دیگر مزایای دستگاه:
انعطاف پذیر در انواع خروجی های سیگنال: شامل خروجی آنالوگ، خروجی پالس، دو خروجی سوئیچینگ. این بدان معناست که می توان از آن برای هر نوع کاربرد استفاده کرد: اندازه گیری مصرف، نظارت بر مصرف یا نشت و همچنین اندازه گیری جریان.
مونتاژ/جداسازی سریع و ایمن پراب با حفاظ چرخش معکوس و وَلو توپی: بدون خطر آسیب در اثر حرکت معکوس، عدم خروج هوای فشرده، پراب را می توان به صورت انعطاف پذیر در چندین نقطه اندازه گیری استفاده کرد.
مونتاژ ترنسمیتر تحت فشار امکان پذیر است: دستگاه اندازه گیری را می توان در حین کار به لطف گیره (اختیاری) نصب کرد.
تابع مجموع یکپارچه: توتالایزر این امکان را می دهد که مصرف کلی بدون هیچ واحد تجزیه و تحلیل اضافی تعیین شود
عملکرد آسان با درجه انعطاف پذیری بالا:  قابلیت و اندازه گیری پارامتر سازی خروجی های سیگنال، سوئیچینگ واحدهای فیزیکی، تاخیر سیگنال و تضعیف سیگنال همگی امکان پذیر است.
اندازه گیری بر اساس اصل کالریمتری: بدون افت فشار در طول اندازه گیری
بدون نیاز به جبران دما، زمان پاسخ سریع، سنسور قوی، قابل استفاده برای انواع قطر لوله (DN40-250).

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...