021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دستگاه سنجش حجم جریان هوا تستو testo 420 - volume flow hood | 420

Order-No. 0563 4200

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

هود اندازه گیری حجم جریان هوای تستو 420 برای ورودی‌ها و خروجی‌های بزرگ‌ طراحی شده است، که انطباق سریع و دقیق با دستورالعمل‌های بهداشتی و الزامات مربوط به کیفیت هوای داخلی ساختمان را ممکن می‌سازد. این دستگاه قابل اعتماد با محاسبه جریان حجمی در سیستم های HVAC، به عنوان مثال در بیمارستان ها، ساختمان های اداری یا ساختمان های تجاری اندازه گیری دقیقی ارائه می دهد.
دقت اندازه گیری بالا در خروجی ها به کمک  جهت دهنده ی جریان هوا
جریان حجمی اغلب در خروجی ها اندازه گیری می شود. جریان هوا اغلب به دلیل هوای متلاطم در این خروجی ها به اشتباه اندازه گیری می شود.

با تستو 420 می توان این خطاهای اندازه گیری را به میزان قابل توجهی کاهش داد. جهت دهنده ی جریان هوا تلاطم جریان هوا را از بین برده  و آن را به یک جریان هوای تقریبا یکنواخت تبدیل می کند. این امکان محاسبه دقیق میزان جریان حجمی در محدوده 80 تا 3500 متر مکعب در ساعت را فراهم می کند.

هود تستو 420 بسیار سبک با تنظیم سریع
این دستگاه با دسته های ارگونومیک و صفحه نمایش دارای وزن استثنایی کمتر از 2.9 کیلوگرم است. این بدان معنی است که محاسبات مکرر جریان حجمی در اتاق های بزرگ و اندازه گیری های بالاتر از ارتفاع سر انسان نیز به طور قابل اعتماد و راحت امکان پذیر است. در این فرآیند، یک دکمه اندازه گیری بزرگ روی هود ضبط آسان داده ها را تضمین می کند.

ابعاد هود 610*610 میلی متر است. ما هودهای دیگری را همچنین به عنوان لوازم جانبی برای خروجی های سقفی با ابعاد متفاوت عرضه می نماییم. استفاده از  سه پایه  نیز کمک بزرگی برای ورودی ها و خروجی های هوا است که در سقف قرار دارند و می توان ارتفاع سه پایه را تا 3.3 متر افزایش داد.

پروتکل‌های اجرایی را مستقیماً در محل اندازه گیری ایجاد کنید و با استفاده از اپلیکیشن تستو آنها را ایمیل کنید.
با استفاده از اپلیکیشن تستو و دانلود رایگان آن به قابلیت های بیشتری دسترسی پیدا کنید. از طریق بلوتوث میتوانید گوشی هوشمند یا تبلت را به اپلیکیشن تستو متصل کنید و گوشی خود را به عنوان نمایشگر ثانویه، برای مدیریت داده ها و یا به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده نمایید. این قابلیت به ویژه برای استفاده از سه پایه برای سقف های بلند بسیار کاربردی است.

اپلیکیشن تستو اندازه گیری لحظه ای را در سیستم های HVAC امکان پذیر میکند به صورتی که می توان دستور شروع، توقف و ثبت داده ها را از طریق گوشی هوشمند اعمال کرد. می‌توانید از اپلیکیشن  در محل اندازه گیری برای ایجاد گزارش، اضافه کردن داده‌ها و همچنین اضافه کردن تصاویر استفاده کنید. سپس می توانید داده ها و گزارش های خود را به صورت فایل های PDF، Excel یا JSON از طریق ایمیل ارسال کنید. این بدان معنی است که مقدار قابل توجهی در زمان صرفه جویی می شود و کارایی را افزایش می یابد.

هود تستو 420 با ابزار اندازه گیری قابل تغییر- نمای کلی عملکرد
این دستگاه برای سیستم های HVAC مجهز به یک ابزار اندازه گیری و نمایش داده های اندازه گیری است. دستگاه را می توان برای برداشت آسان تر مقادیر اندازه گیری دستگاه را برداشت و یا کج نمود.

ابزار اندازه گیری تستو 420 شما را قادر می سازد تا سرعت جریان، جریان حجمی، فشار مطلق، دما و رطوبت نسبی را اندازه گیری کنید. از دیگر های دستگاه قابلیت صفر کردن خودکار دقت بالاتری را برای فشارهای پایین تضمین می کند.

مقادیر اندازه گیری بر روی صفحه نمایش بزرگ که دارای روشنایی است و به راحتی قابل خواندن است. برای تجزیه و تحلیل و ثبت داده ها، می توان ذخیره و پروتکل های اندازه گیری را مستقیماً در محل اندازه گیری  با استفاده از اتصال به اپلیکیشن تستو ایجاد کرد. مدیریت داده های اندازه گیری در رایانه شخصی بدون نرم افزار اضافی، از طریق عملکرد plug & play قابل انجام است.

هود حجمی تستو 420 با ابزار اندازه گیری آن فقط برای اندازه گیری جریان حجمی در خروجی های سقفی بزرگتر ساخته نشده است بلکه دستگاه اندازه‌گیری را می‌توان از هود خارج کرد و برای اندازه‌گیری فشار، دبی و جریان حجمی در کانال استفاده نمود. این بدان معنی است که می توانید از خرید یک ابزار اندازه گیری اضافی صرفه جویی کنید.

شما فقط باید یک لوله Pitot و شیلنگ های اتصال (هر دو به صورت قابل سفارش) را برای اندازه گیری در کانال ها وصل کنید. محاسبه میانگین زمان‌بندی‌شده و چند نقطه‌ای، و همچنین ترکیب این دو، اندازه‌گیری‌ در کانال‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

بسیار کاربردی: می توانید فلو هود تستو 420 را از طریق بلوتوث به ابزار چندکاره testo 400 VAC متصل کنید. این به شما امکان دسترسی به سایر عملکردهای هوشمند مانند سیستم مدیریت داده های اندازه گیری را از طریق ابزار اندازه گیری testo 400 IAQ می دهد.

Temperature - NTC

Measuring range
-20 to +70 °C
Accuracy
±0.5 °C (0 to +70 °C)
±0.8 °C (-20 to +0 °C)
Resolution
0.1 °C
Reaction time
45 s (t₉₀)

Humidity - Capacitive

Measuring range
0 to 100 %RH
Accuracy
±1.8 %RH + 3 % of mv at +25 °C
(5 to 80 %RH)
Resolution
0.1 %RH

Differential Pressure - Piezoresistive

Measuring range
-120 to +120 Pa
Accuracy
±2 % of mv + 0.5 Pa at +22 °C, 1013 hPa
Resolution
0.001 Pa
Reaction time
1 s (t₉₀)

Absolute Pressure

Measuring range
700 to 1100 hPa
Accuracy
±3 hPa
Resolution
0.1 hPa
Reaction time
1 s

Volume flow

Measuring range
40 to 4000 m³/h
Accuracy
±3 % of mv + 12 m³/h at +22 °C
1013 hPa (85 to 3500 m³/h)
Reaction time
1 s (t₉₀)
Resolution
1 m³/h

General technical data

Weight
2900 g
Dimensions
610 x 610 mm (Standard hood)
Operating temperature
-5 to +50 °C
System requirements
requires iOS 12.0 or newer; requires Android 6.0 or newer; requires mobile end device with Bluetooth 4.0
EU-/EG-guidelines
EU-guideline 2014/30/EU
Battery type
Alkali manganese, mignon, type AA
Battery life
40 h
Display size
3.5"
Display function
Dot matrix
Display ligthing
with illumination
Interface
Micro-USB; Bluetooth® 4.0 wireless technology
Data transfer
Bluetooth®
Radio range
10 m
Memory
2 GB (internal)
Storage temperature
-20 to +60 °C

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...