021-22262689-94
info@mehrkanazsanat.com

دستگاه تست دوده تستو testo 338 | 338

Order-No. 0632 3382

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

خواه تکنسین سرویس موتورهای دیزلی باشید، یا سازنده‌ای هستید که نیاز به ارائه مدرکی برای مقادیر آلایندگی دارد - تعیین مقادیر دوده بخشی از کار شماست. با تستو 338، شما به طور ایده آل برای تعیین درجه سیاه کنندگی موتورهای دیزل مجهز هستید. ابزار اندازه گیری آسان و کاربردی، غلظت دوده (mg/m3) و شماره فیلتر دوده (FSN) و عدد بوش را برای شما ثبت می کند.

تستر دوده تستو 338: کاربردی و مناسب برای صنعت
دستگاه دوده سنج testo 338 این مزیت را فراهم می کند که به عنوان یک ابزار قابل حمل آن را با خود به سایت مورد نظر برد. خواه موتورهای دیزلی مورد آزمایش در کارخانه‌های صنعتی، کشتی‌ها، کارخانه‌های کشتی‌سازی یا معادن باشند - با تستو 338، دستگاه تست دوده شما همیشه در جعبه ابزار شما آماده است. با قابلیت جابه جایی دستگاه  از نصب سیستم های پیچیده اندازه گیری ایستگاهی صرف نظر کنید.
به خصوص قبل از راه اندازی یا پس از سرویس موتورهای دیزل، اندازه گیری میزان دوده توصیه می شود. می توانید تشخیص دهید که آیا تزریق سوخت در سیلندر ها به درستی انجام می شود یا آیا مشکلات داخلی در موتور وجود دارد. با این حال، برای تعین و گزارش مقدار انتشار، اغلب لازم است میزان سیاه شدگی را نیز تعیین کرد - به عنوان مثال در معدن یا حمل و نقل، به منظور رعایت قوانین محیط زیست یا برای آزمایش فیلترهای مخصوص ذرات دیزل. تولید کنندگان موتورهای دیزل نیز باید خواسته ها و نیازهای مشتریان را برآورده کنند و مدرکی برای این امر ارائه دهند. با تستو 338، اولین دستگاه تست دوده همراه با آنالیز  مستقیم داده ها، شما به طور ایده آل برای برآورد این نیاز مجهز هستید.

تَب "کاربردها" اطلاعات فراوانی در اپلیکیشن تستو 338 در زمینه های زیر ارائه می دهد:

راه اندازی و سرویس موتورهای دیزلی/صنعتی
ساخت موتور دیزل
شرکت های حمل و نقل دریایی و اسکله ها
معدن و اکتشاف
ماشین آلات ساختمانی و وسایل نقلیه زمینی

آنالیز دوده با فناوری نوآورانه و کاربری آسان
راه اندازی، اندازه گیری، دستیابی یه مقادیر مورد نظر- هیچ اقدامی اضافی نیست.به این دلیل است که اندازه گیری و آنالیز دوده می تواند آسان و سریع باشد. چرا که تستو 338 دستگاهی کامپکت بوده و شما را از پمپ های دستی و جداول مقایسه ای پیچیده رها می کند. به عنوان اولین تستر دود قابل حمل، به طور خودکار درجه سیاه شدگی را بدون نیاز به استفاده از تجهیزات آنالیز پیچیده الکترونیکی نمایش می دهد.

به لطف کاربری آسان تستو 338، اندازه گیری درجه سیاه شدگی بدون آموزش تخصصی امکان پذیر است. تستر دود به صورت آپشنال یا شماره دوده فیلتر (FSN) یا شماره بوش را به شما نشان می دهد. این ابزار همچنین غلظت دوده را می دهد. جدای از این، شما می توانید از طریق  بلوتوث به چاپگر سریع Testo که به صورت جداگانه قابل سفارش است، اتصال ایجاد کنید و داده های اندازه گیری را به راحتی در محل اندازه گیری چاپ کنید.

General technical data

Protection class
IP 40, TopSafe
Interface
IRDA / optional Bluetooth
Memory
200 measuring values
Storage battery type
Lithium ion
Battery life
approx. 4 h cont. operation
Application temperature
Individual measurements up to +500 °C
Max. pos. press./flue gas
300 mbar*
Test sample volume
0.4 litres (range: 0 to 0.3 FSN); 0.2 litres (range: 0.2 to 2 FSN)
Flow-through measurement
Differential pressure sensor
Optical sensor
Opacity of the filter load in %
Meeasurement period
˂ 60 s per measurement cycle

*at higher pressures, a higher measurement inaccuracy occurs

Soot Concentration

Measuring range
0 to 70 mg/m³
Resolution
0.01 mg/m³
Wiederholung
< 1.5 mg/m³ (0 to 5 mg/m³)
< 1.25 mg/m³ +5 % of mv (5 to 70 mg/m³)

FSN Bosch Number

Measuring range
0 to 2.5 *
Resolution
0.01 *
Wiederholung
< 0.08 FSN *

*at reference conditions 1000 mbar, +25 °C

برای سازندگان موتور دیزل
سازندگان موتورهای دیزلی اغلب نیاز دارند که نیاز مشتری مبنی بر اثبات درجه سیاه کنندگی موتور را برآورده کنند. حتی گاهی اوقات این الزامات در قرارداد خرید نیز ثبت می شود. به منظور تایید موتور دیزل، می توان درجه سیاه شدگی را با دستگاه تست دوده تستو 338 اندازه گیری کنید و نتایج اندازه گیری مربوطه را به مشتری خود ارائه دهید. اگر مشتری شما مایل به داشتن پرینت از داده های اندازه گیری است،می توان مستقیماً در محل اندازه گیری با چاپگر سریع Testo که به صورت جداگانه قابل سفارش است ارائه شود.

در سیستم های جابه جایی بار
لیفتراک های دیزلی و تجهیزات جابجایی بار به خصوص اگر در فضای های بسته کار می کنند باید به طور مرتب حتی گاهی اوقات بر اساس قوانین و مقررات ، به عنوان مثال قوانین  TRGS 554 در آلمان –آزمایش و سرویس شوند. یک تستر دوده برای آزمایش شماره بوش (Bosch number) روی موتورهای دیزلی در لیفتراک ها و تجهیزات جابجایی بار ایده آل است.

در معدن و اکتشاف
در معدن، مقرراتی وجود دارد که توسط قانون یا مراجع ذیصلاح (به عنوان مثال BGR 160 در آلمان) تعیین شده است، که مقادیر مشخصی را برای درجه سیاه شدگی و فواصل زمانی برای آزمایش موتورهای دیزلی را تعیین می کند. محدودیت در منبع هوای تازه به این معنی است که رعایت مقادیر تعیین شده انتشار دوده در معادن بسیار مهم است. در غیر این صورت این امر می تواند خطراتی را برای سلامتی کارگران به دنبال داشته باشد. به همین دلیل، اندازه گیری منظم میزان دوده یا اجباری است یا حداقل به شدت باید مورد توجه قرار گیرد.

در شرکت های حمل و نقل دریایی و اسکله ها
در کشتی ها باید تا حد امکان دود کمتری تولید شود و میزان دوده آن به حداقل برسد. مقدار زیاد دوده روی عرشه می تواند خطر آسیب برای مسافران را به همراه داشته باشد. به منظور آزمایش اینکه آیا میزان دوده موتورهای دیزل از مقادیر حدی تجاوز می کند یا خیر، شرکت های کشتیرانی (و مقامات اداره بنادر) می تواند از دستگاه تستر دوده استفاده کنند. استفاده از این دستگاه شفافیت در مورد مقادیر دوده را فراهم می کند.

در کشتی سازی نیز میزان دوده نقش مهمی ایفا می کند. پس از مونتاژ اجزای کشتی(موتور، فیلتر ذرات دیزل، اگزوز)، میزان انتشار دوده باید آزمایش شود. علاوه بر این، به دلایل زیست محیطی، مشتریان اغلب مقادیر انتشار دوده را درخواست می کنند و به مدرکی برای میزان انتشار دوده برای موتور های دیزل نیاز دارند. عملکرد صحیح فیلتر ذرات دیزل نیز می تواند با استفاده از درجه ای از اندازه گیری سیاه شدگی آزمایش شود.

در آزمایشات قبل از راه اندازی و سرویس موتورهای دیزلی
میزان سیاه کنندگی موتورهای دیزلی باید قبل از راه اندازی و بعد از سرویس اندازه گیری شود. با این اندازه گیری، می توانید برای مثال تست کنید که آیا میزان تزریق سوخت به درستی تنظیم شده است یا خیر، و مشکلات داخلی  موتور را تشخیص داده و برطرف کنید. شما به عنوان یک تکنسین می توانید دستگاه تست دوده تستو 338 را به راحتی حمل کنید و این اندازه گیری ها را انجام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...