پراب محیطی را میتوان یکی از ارکان مهم اندازه گیری پارامترها دانست.البته اندازه‌گیری در سیستم های تهویه مطبوع با یک پراب و بررسی و کنترل شرایط و کیفیت هوای داخلی ساختمان در کمترین زمان اهمیت بالایی دارد.

از جمله پراب های ساخت کمپانی TESTO میتوان به پراب‌های هوشمند دما و رطوبت سنج محیطی و یا ترمو هیگرومتر تستو اشاره کرد..سیاست کمپانی تستو در این است که تجهیزاتی طراحی و تولید کند که تمام نیاز های کاربران و مشتریان خود را با حداقل قیمت بر طرف کند. از این رو با طراحی و ساخت پراب‌های هوشمند Smart Probe به این هدف خود رسیده است.نسبت به مدل‌های مشابه در برند خود و با نصف قیمت می توان پارامترهای مورد نیاز را با دقت بالا و حتی با ویژگی‌های بالاتری اندازه‌گیری کرد. با استفاده از پراب هوشمند دما و رطوبت سنج محیطی تستو TESTO 605i خیلی فوری و با دقت می‌توان دما و رطوبت را در محیط‌های مختلف اتاق ، کانال ، انبار و ... اندازه گیری کرد.

 Thermo Hygrometer Wireless Smart Probe TESTO 605i

قابلیت محاسبه نقطه شبنم و دمای مرطوب هوا را دارد. پراب دستگاه از قطر کمی برخوردار است که باعث می شود به راحتی بتوان دما و رطوبت کانال و دریچه ها را اندازه گیری کرد.

کاربرد پراب هوشند موبایلی دما و رطوبت سنج محیطی تستو TESTO 605i برای تکنسین و مهندسی سیستم های تهویه مطبوع HVAC/R می باشد. جهت کار با با پراب هوشمند تستو و اندازه گیری دما و رطوبت محیطی شما نیاز به یک پراب TESTO 605i و یک گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید و یا iOS دارید.ابتدا نرم افزار Smart Probe را بر روی گوشی مورد نظر نصب می کنید و پس از آن با فشار دکمه نارنجی رنگ بر روی پراب تستو 605i چراغ LED بر روی آن شروع به چشمک زدن به رنگ زرد می کند و پس از چند ثانیه رنگ LED به رنگ سبز تغییر پیدا می کند و به معنی ان است که پراب به طور کامل به گوشی موبایل و نرم افزار متصل شده است.با استفاده از نرم افزار مربوطه و انتخاب TESTO 605i می توانید مدل شمار ه سریال و پارت نامبر دقیق پراب را مشاهده کنید.علاوه بر آن دما ، رطوبت ، نقطه شبنم و دمای مرطوب هوا را بر روی نرم افزار می توان مشاهده کرد.از ویژگی های بارز و مهم نرم افزار

SMAR Probe App

می‌توان به گزارش‌گیری مقادیر اندازه گیری شده به صورت نمودار تغییرات دما و رطوبت بر اساس زمان اشاره نمود که جزئی‌ترین تغییرات دما و رطوبت را در آن می توان مشاهده کرد. جهت آنالیز و بررسی بیشتر داده‌ها می‌توان داده‌ها را به صورت فایل PDF و یا حتی Excel ذخیره کرد.

جهت آشنایی ، مشخصات فنی ، خرید و آموزش پراب هوشمند دما و رطوبت سنج محیطی تستو TESTO 605i می توانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان فنی و متخصصین شرکت مهرکاناز صنعت تماس حاصل نمایید.

پراب های محیطی تستو قابلیت محاسبه نقطه شبنم، دمای رطوبت هوا و رطوبت مطلقو همچنین قابلیت اتصال راحت و مطمئن به دستگاه های مولتی فانکشن محیطی را دارد.